12:10:46 - شنبه 9 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری جشنواره «جوانان و فضای مجازی» در کهگیلویه و بویراحمد
برگزاری جشنواره «جوانان و فضای مجازی» در کهگیلویه و بویراحمد
گروه فرهنگی ــ سرپرست ستاد کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری نخستین جشنواره جوانان و فضای مجازی در سال آینده خبر داد.

برگزاری جشنواره «جوانان و فضای مجازی» در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، علیرضا دولتآبادی، سرپرست ستاد کانونهای فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد شب گذشته، ۱۷ اسفندماه در آیین تجلیل از مدیران کانونهای فرهنگی و هنری مساجد شهرستان بویراحمد، اظهار کرد: کانونهای فرهنگی و هنری مساجد کشور در دهه ۷۰ با هدف احیای کارکردهای فرهنگی و تبلیغی مساجد و همچنین مبارزه با تهاجم فرهنگی تشکیل شد.
وی افزود: تاکنون ۶۱۲ کانون در این سامانه به ثبت رسیدند و ۵۶ هزار نفر از نوجوانان و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد مشخصات خود را در سامانه بچههای مسجد به ثبت رساندند که یک حرکت ارزنده برای ادامه فعالیت کانونها محسوب میشود.
سرپرست ستاد کانونهای فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: با رایزنیهای صورت گرفته با ستاد عالی مساجد کشور دوره آموزشی برای ۲۰۰ نفر از مدیران کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان نیز در سه شهر دهدشت، گچساران و یاسوج برگزار میشود.
دولتآبادی برگزاری جشنوارههای «جوانان و فضای مجازی»، «تئاتر بچههای مسجد» و «سرود بچههای مسجد» را از برنامههای اجرایی اعلام کرد.
انتهای پیام


منبع :: http://yasouj.iqna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  دبیرخانه شعار سال مقام معظم رهبری در آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد ایجاد شد
تبليغات
بانک پاسارگاد