4:13:46 - سه‌شنبه 5 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برنامه اقتصادی و توسعه ۴۵۵ روستای کهگیلویه و بویراحمد بررسی شد
برنامه اقتصادی و توسعه ۴۵۵ روستای کهگیلویه و بویراحمد بررسی شد
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح اقتصادی، اشتغال و توسعه روستایی ۴۵۵ روستای بالای ۲۰ خانوار این استان در شورای برنامه‌ریزی برای اجرا بررسی شد.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از استانداری کهگیلویه و بویراحمد، علیمحمد احمدی در شورای برنامهریزی و توسعهکهگیلویه و بویراحمدگفت: طرح اقتصادی، اشتغال و توسعه روستایی ۴۵۵ روستای بالای ۲۰ خانواراز جمله برنامههای ششم توسعه کشور است و بر اساس آن سالانه باید ۹۱ روستای استان در قالب این طرح قرار بگیرند.

وی با بیان اینکه این طرح با تکیه بر استعدادها و قابلیتهای بومی و با مشارکت مردم، کمک تسهیلات بانکی و حمایت دولت است، اظهار کرد: این طرح با هدف توانمندسازی روستاها، راهکارهای ایجاد اشتغال و تولید و درصدد ایجاد درآمد پایدار در روستاها اجرا میشود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمدبا بیان اینکه برای اجرای این طرح از داشتهها و کارهای مطالعاتی، طرح مشاورهای و برنامه آمایش کمک میگیریم، تأکید کرد: وقتی که دولت امکانات و خدمات را به روستاها بردهباید کار، تولید و اشتغال نیز رونق بگیرد.

احمدی با بیان اینکه دولت ۵ هزار میلیارد ریال اعتبار روستایی کمبهره به این استان اختصاص دادهو حتی تا سقف۱۵۰ میلیارد ریال هم در یک روستا میتوان سرمایهگذاری کرد، گفت: باید شرایط را کاملاً بررسی و تسهیلات را مدیریت و در جای خودش و هدفمند هزینه کرد.

در این نشست طرح اقتصادی، اشتغال و توسعه ویژه روستایی شهرستانهای بویراحمد، چرام و باشت با حضور مشاوران این طرح مورد بررسی قرار گرفت.

استاندار از مدیران دستگاههای اجرایی و فرمانداران این شهرستانها خواست که در مدت پنج روز آینده نظرو پیشنهادهای خود را به سازمان مدیریت وبرنامهریزی استان برایاعمال آن توسط مشاور در این طرحها اعلام کنند.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۱۰۳/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

خبر جدید  صدور حکم متهمان سرقت طلافروشی دوگنبدان در اولین فرصت
0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد