19:43:25 - سه‌شنبه 12 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برق ۳ دستگاه اجرایی کهگیلویه و بویراحمد به دلیل بدهی قطع شد
برق ۳ دستگاه اجرایی کهگیلویه و بویراحمد به دلیل بدهی قطع شد
مدیر دفتر نظارت بر فروش و وصول مطالبات شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از قطع برق ۳ دستگاه اجرایی استان خبر داد و گفت: این اقدام بعد از پیگیری و مکاتبات فراوان انجام شده است.

اسماعیل صادقی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: برق اداره کل امور عشایر، فرهنگ و ارشاد اسلامی و دانشگاه آزاد واحد یاسوج به دلیل بدهی ۶۰۰ میلیونی ریالی قطع شد.

وی میزان بدهی اداره کل امور عشایر، دانشگاه آزاد و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی را به ترتیب ۱۶، ۳۰ و ۱۴ میلیون تومان عنوان کرد و افزود: تاکنون برق ۱۵ دستگاه اجرایی استان به دلیل عدم پرداخت بدهی قطع شده است.

صادقی ابراز کرد: بعد از پیگیری، مکاتبات و خواهشهای فراوان در ماههای اخیر با دستگاههای اجرایی به دلیل عدم پرداخت بدهی مجبور به قطع برق این ادارات هستیم و در این زمینه بدون هیچ ملاحضهای ورود میکنیم.

مدیر دفتر نظارت بر فروش و وصول مطالبات شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: شرکت توزیع نیروی برق استان از تمامی مشترکان ۱۱۰ میلیارد تومان طلب دارد که از این میزان ۶۵ میلیارد تومان مربوط به دستگاههای اجرایی است.

صادقی با تاکید بر اینکه برق ادارات شهرستانی در نواحی ۸ گانه نیز به دلیل عدم پرداخت بدهی قطع میشود، ابراز کرد: با توجه به برنامه ریزیهای انجام شده فردا برق ۵ دستگاه اجرایی استان نیز قطع میشود.

وی بیان کرد: اداره کل ثبت اسناد و املاک با بدهی ۶ میلیون تومانی تنها دستگاه اجرایی استان بوده که به موقع نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام کرد.

خبر جدید  صدور ۲۲ جواز تاسیس صنعتی با حجم سرمایه گذاری ۳۴۶ ‌میلیارد ریال

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد