3:19:23 - سه‌شنبه 5 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برق ادارات بدهکار شهرستانی قطع خواهد شد/ بدهی بیش از از ۶۵ میلیارد تومانی دستگاه‌ها
برق ادارات بدهکار شهرستانی قطع خواهد شد/ بدهی بیش از از ۶۵ میلیارد تومانی دستگاه‌ها
ایلنا: معاون درآمد و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از قطع برق ادارات شهرستانی بدهکار به این شرکت در روزهای آینده خبرداد.

معاون درآمد و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از قطع برق ادارات شهرستانی بدهکار به این شرکت در روزهای آینده خبرداد.

به گزارش ایلنا، فتح الله جهانتاب گفت: متاسفانه ادارات استانی و شهرستانی در پرداخت بدهیهای خود به این شرکت سهلانگاری میکنند و با وجود پیگیریهای مکرر و مستمر کتبی و شفاهی، از پرداخت بهای برق مصرفی خودداری میکنند.

وی با بیان اینکه شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد برای وصول مطالبات خود راهی جز قطع برق این ادارات ندارد، افزود: به مدیران نواحی اعلام کرده ایم برق ادارات دولتی شهرستانی که به این شرکت بدهکار هستند را قطع کنند.

معاون درآمد و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، میزان بدهکاری دستگاههای دولتی و شرکتهای خدمات رسان در این استان را بیش از ۶۵ میلیارد تومان ذکر کرد و گفت: حدود ۴۳ درصد از مطالبات شرکت توزیع نیروی برق استان از دستگاههای دولتی و شرکتهای خدمات رسان است.

جهانتاب با تاکید بر قطع برق ادارات استانی و شهرستانی، یادآورشد: در مرکز استان نیز برق ساختمانهای مرکزی دستگاهها و شرکتهای بدهکار قطع خواهد شد.

وی از مدیران استان کهگیلویه و بویراحمد خواست که نسبت به پرداخت بدهیهای خود به شرکت توزیع نیروی برق استان در کمترین زمان ممکن اقدام کنند.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  تمام امتحانات مدارس بویراحمد فردا شنبه چهارم خردادماه لغو شد
تبليغات
بانک پاسارگاد