4:53:57 - شنبه 4 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برخورد دستگاه قضایی با مسببان رویداد دانشگاه یاسوج
برخورد دستگاه قضایی با مسببان رویداد دانشگاه یاسوج
خطیب جمعه شهر یاسوج رقص مختلط برخی شرکت کنندگان در جشنواره اقوام، فرهنگ و هنر دانشگاه یاسوج را محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، حجتالاسلام سید مهدی افراز امروز دردستگاه قضایی با مسببان رویداد دانشگاه یاسوج برخورد کند خطبههای نماز جمعه سوق با اشاره به برخی مجالس و جشنهایی که در فضاهای علمی و دانشگاههای استان برگزار میشود یادآور شد: اخیراً در برخی از مراسم های استانی، اتفاقاتی رخ میدهد که شایسته نیست .
وی تصریح کرد: برخی هم جاهلانه بهانه بیاورند که صدا و سیما یا نهادهای دیگر از این سازها و دهلها استفاده میکنند اما واقعاً شنیع و زشت و ناپسند است که یک اتفاق بیفتد آن هم در بعضی از مجامع فرهنگی و پسران و دختران و مردان و زنان با هم برقصند.
امام جمعه موقت سوق ادامه داد: مسلما خدا نخواهد بخشید و قطعاً مردم بیدار و مردم متدین و انسانهای غیور در برابر اینگونه حرکتها خواهند ایستاد.
حجت الاسلام افراز با تأکید بر اینکه مسئولان سعی کنند که چنین اموری تکرار نشود، افزود: از مراجع قانونی خواستاریم که با مسببان و بانیان اینگونه حرکاتبرخورد جدی صورت گیرد.
افراز به فرارسیدن ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: ماه رمضان از این موهبت برخوردار است که درهای رحمت و مغفرت الهی به سوی بندگان گناهکار خویش باز شود.
امام جمعه موقت سوق بیان داشت: ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای خودسازی و تعالی معنوی و روحانی مومنین و ماه تقویت ارادهها است.


منبع :: http://yasouj.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  مبارزه با قاچاق کالا از جمله وظایف مسئولان کشور
تبليغات
بانک پاسارگاد