2:50:07 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برای تأمین امکانات ورزشی از کالاهای ایرانی استفاده می شود
برای تأمین امکانات ورزشی از کالاهای ایرانی استفاده می شود
یاسوج- ایرنا- رئیس فدراسیون وزنه برداری گفت: برای تأمین امکانات و تجهیزات ورزشی مورد نیاز هیأت های وزنه برداری استان های کشور با مدنظر قرار دادن مقوله اقتصاد مقاومتی از کالاهای ایرانی در این رشته استفاده می شود.

به گزارش ایرنا، علی مرادی روز یکشنبه در نشست مجمع انتخابات هیأت وزنه برداری کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: سال های گذشته امکانات و تجهیزات ورزشی وزنه برداری از دیگر کشورها وارد می شد که هزینه بر بود.
وی افزود: به تازگی برخی شرکت ها در کشور با رعایت کیفیت و استاندارد لازم اقدام به تولید این امکانات و تجهیزات می کنند و فدراسیون وزنه برداری نیز از آنها حمایت خواهد کرد.
رئیس فدراسیون وزنه برداری بیان کرد: توجه جدی تر به ورزشکاران نخبه و مستعد در سراسر کشور از رویکردهای اصلی این فدراسیون است و با جدیت دنبال می شود.
مرادی با اشاره به وجود قابلیت های چشمگیر کهگیلویه و بویراحمد در رشته ورزشی وزنه برداری، عنوان کرد: این موضوع مسئولیت رئیس جدید هیأت وزنه برداری استان را سنگین تر کرده است.
وی ابراز داشت: فدراسیون وزنه برداری آماده حمایت همه جانبه از استان های توانمند و پرظرفیت از جمله کهگیلویه و بویراحمد است و اقدام های لازم را نیز در این راستا انجام خواهد داد.
رئیس فدراسیون وزنه برداری گفت: هر جند که منابع مالی این فدراسیون محدود است اما برای رفع کمبودها و مشکلات هیأت های استانی از جمله کهگیلویه و بویراحمد از هیچ تلاشی دریغ نمی شود.
مرادی اظهار داشت: انتظار می رود که رئیس جدید هیأت وزنه برداری کهگیلویه و بویراحمد برای کمک به پویایی هر چه بیشتر این رشته ورزشی در استان از تجربیات ارزنده پیشکسوتان استفاده بهینه کند.
وی خواستار انعقاد تفاهم نامه همکاری بین هیأت وزنه برداری و اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در راستای استعدادیابی به ویژه در سنین پایین شد.
مرادی افزود: رئیس جدید هیأت وزنه برداری کهگیلویه و بویراحمد باید به تعهدات خود عمل کند زیرا نظارت کافی از سوی مسئولان فدراسیون انجام می شود.
وی بر لزوم فعال تر شدن هیأت های وزنه برداری هشت شهرستان کهگیلویه و بویراحمد و توجه هر چه بیشتر به بخش بانوان و مقوله آموزش مربیان و داوران در این استان تأکید کرد.
مرادی بیان کرد: رشته ورزشی وزنه برداری کهگیلویه و بویراحمد این ظرفیت را دارد که بیش از پیش در کشور مطرح شود.
عبدالرحیم کاظمی و عباس بهروزی ۲ کاندیدای تصدی پست ریاست هیأت وزنه برداری کهگیلویه و بویراحمد در این نشست بودند.
در این نشست از مجموع ۱۳ رأی مأخوذه عبدالرحیم کاظمی با کسب ۹ رأی به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیأت وزنه برداری کهگیلویه و بویراحمد انتخاب و معرفی شد.
افزون بر ۵۰ هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند.
۷۵۳۵/۱۶۶۲

خبر جدید  آغاز طبیعت گردی در کهگیلویه و بویراحمد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات