11:47:39 - سه‌شنبه 14 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برای ایمن سازی جاده‌های کهگیلویه و بویراحمد اعتبار نداریم
برای ایمن سازی جاده‌های کهگیلویه و بویراحمد اعتبار نداریم
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه بسیاری از جاده‌های استان از مناطق کوهستانی و سخت گذر عبور می‎کند، گفت: ایمن سازی جاده‌های نیازمند اعتبار لازم است.

محمد نصیریراد در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: ایمن سازی مطلوب و مناسب راهها از طریق ساماندهی بافت جاده، اصلاح طرح هندسی، نصب علائم و تجهیزات ایمنی راهها متناسب با اعتبارات اجرایی میشود.

وی با اشاره به اینکه برخی محورهای کوهستانی استان دارای قوسهای زیاد هستند، عنوان کرد: نصب علائم و تجهیزات ایمنی و همچنین پاسداری از این محورها دارای اهمیت زیادی است.

نصیریراد ابراز کرد: بازگشایی جادههای اصلی، فرعی و روستایی در هنگام بارش برف و تردد وسایط نقلیه حامل بارهای ترافیکی سنگین و فوق سنگین و سوانح جادهای سبب ایجاد خسارت به علائم ایمنی و اخباری در محورها میشود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جادهای کهگیلویه و بویراحمد تامین روشنایی جادهها را عامل مهم برای کاهش تصادفات دانست و ادامه داد: تراکم جمعیت و بویژه استقرار روستاها در حاشیه جادهها و عبور زیاد عابران از عرض و تردد در حاشیه در مناطق مسکونی، تامین روشنایی این محورها را ضروری کرده است.

نصیریراد با اشاره به اینکه سال گذشته ۷۰ کیلومتر تعمیر روشنایی معابر و ۱۳ کیلومتر تامین روشنایی اجرایی شد، بیان کرد: همچنین در این مدت ۲ هزار کیلومتر خط کشی جادهها انجام شد.

وی تصریح کرد: اجرا کردن ۱۵ کیلومتر گاردریل دو موج، نصب ۵ هزار و ۵۳۰ عدد علائم اخباری راهنمایی و رانندگی، ۱۰۳ کیلومتر روکش آسفالت و نصب ۵۱۵ متر مربع تابلوی راهنمای گردشگری در جادههای استان در سال ۹۷ عملیاتی شده است.

خبر جدید  آماده باش نیروهای امدادی و بالگرد برای اعزام به ارتفاعات دنا

نصیریراد با تاکید بر اینکه دغدغه توسعه و ترویج فرهنگ ترافیک را داریم، افزود: در این راستا آموزش عمومی از طریق توزیع اقلام فرهنگی را در دستور کار داریم.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد