20:59:27 - دوشنبه 11 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بخش خصوصی توان پرداخت حق بیمه را ندارد
بخش خصوصی توان پرداخت حق بیمه را ندارد
یاسوج- ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج با اشاره به برخی مشکلات اقتصادی کشور، کارفرمایان و تامین اجتماعی گفت: بخش خصوصی توان پرداخت حق بیمه کنونی را ندارد.

جبار کیانی پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اعتباری که برای طرح های عمرانی تعریف شده در وسط راه به دلایل مختلف برداشته می شود و دیواری کوتاه تر از بخش خصوصی نیست.
وی عنوان کرد: بی پول ماندن پروژه پیمانکاران را ناتوان می کند و ساز و کار مناسبی برای حل این مشکل نیست .
وی افزود: سازمان تامین اجتماعی از دولت طلبکار است اما نمی تواند تعهدات خود را پرداخت کند.
کیانی پور بیان کرد: امروزه کارفرمایان که صاحبان تامین اجتماعی هستند به زحمت افتاده اند و بخش خصوصی در پرداخت حق بیمه با مشکل مواجه شده است.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج عنوان کرد: سازمان تامین اجتماعی که همواره در شرایط سخت به دولت‌ها کمک کرده است هم اکنون در پرداخت مستمری‌ها با مشکلاتی روبروست.
کیانی پور با اشاره به نسبت یک به سه برای خروج نیروی کار از پیکره جامعه، ابراز داشت: بیش از سه میلیون نفر با بازنشستگی های خارج از موعد فشار زیادی بر تامین اجتماعی وارد کرده اند.
وی تاکید کرد: کارفرمایان ذی نفعان و صاحبان اصلی سازمان تامین اجتماعی هستند و نباید به بهانه پرداخت اسناد خزانه بخش خصوصی جریمه بپردازد.
کیانی پور تصریح کرد: تامین اجتماعی در یک سازمان سرمایه‌ای و کارآفرینی شکل می گیرد و باید با ارائه یک راه حل مطالبات واقعی و حق بیمه به درستی پرداخت شود.
وی با اشاره به رضایت بخش خصوصی از انجام خدمات الکترونیکی، گفت: خدمات سازمان تامین اجتماعی زمانی ارزشمند است که به خانواده کارفرمایان آرامش ببخشد.
کیانی پور اظهار داشت: دشمن مسلح و با برنامه تر از گذشته کمر به شکستن اقتصاد کشور بسته است و باید بتوان با دور زدن تحریم‌ها راهکارهای مناسب ارائه داد.
۹۹۲۸/۶۱۱۰

خبر جدید  مجموعه خبر ۲۰ دوشنبه ۲۲ مردادماه


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد