10:04:07 - یکشنبه 17 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک ها در چارچوب قانون مصوبات را به درستی عملیاتی کنند
بانک ها در چارچوب قانون مصوبات را به درستی عملیاتی کنند
یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: به دنبال پول پاشی و دور زدن قانون نیستیم و انتظار حرکت فراتر از قانون از بانک ها نداریم اما مصوبات و آیین نامه های اجرایی باید به شکل مطلوب عملیاتی شوند.

به گزارش ایرنا، علی محمد احمدی بعد از ظهر شنبه در نشست بررسی وضعیت پرداخت مطالبات نیروهای بخش خصوصی، تاکید کرد: تا جایی که قانون فرصت داده، باید از تمامی ظرفیت های قانونی استفاده شود و بانک ها نیز باید با هدفگذاری صحیح، سقف تهاتر را در استان بالا ببرند.
احمدی ادامه داد:تهاترهای بانکی ، مالیاتی و واگذاری طرح ها به بخش خصوصی از جمله ظرفیت هایی است که دولت برای تسهیل در روند فعالیت پیمانکاران پیش بینی کرده و تاکنون از این ظرفیت ها استفاده مناسبی شده است.
استانداربا بیان اینکه اسناد خزانه و تهاتر دو ظرفیت مناسب برای رفع مشکلات بخش خصوصی است، تصریح کرد: همه باید برای تحقق هدفگذاری های مصوبات و آیین نامه های این این ۲ حوزه تلاش کنند.
وی با تاکید بر تلاش همگانی برای بهبود فضای کسب و کار در استان افزود:بانک های استان باید برای پرداخت مطالبات پیمانکاران همکاری بیشتری داشته باشند تا امکان پرداخت مطالبات کارگران و نیروهای مشغول در طرح ها نیز برای پیمانکاران فراهم شود.
احمدی گفت: ‌نباید راه های کمک به رفع مشکلات بسته شود زیرا عملکردها زمانی ارزش دارد که سنگی از جلوی پای مردم برداشته شود.
احمدی با اشاره به تسهیلات پرداخت شده در استان، گفت: ‌استان در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی عشایری، تسهیلات رونق تولید و بخش های حمایتی در میان سه استان برتر کشور قرار گرفته است.

**بدهی ۱۴ هزار میلیارد ریالی دولت به بخش خصوصی
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست از بدهی ۱۴ هزار میلیارد ریالی دولت به بخش خصوصی در استان خبر داد.
غضنفر آرام افزود: از مجموع ۱۴ هزار میلیارد ریال بدهی دولت به بخش خصوصی در استان، پنج هزار و ۲۰میلیارد ریال مربوط به پیمانکاران است.
وی ادامه داد: در سر رسید ۲۴ بهمن ماه یک هزار و ۲۷۰ میلیارد ریال اسناد خزانه به بخش خصوصی پرداخت شده و ۳۰۰ میلیارد ریال تهاتر بانکی و ۱۰۰ میلیارد ریال تهاتر مالیاتی نیز محقق شده است.
آرام با بیان اینکه بخش خصوصی به عنوان بازوان توانمند دولت در بخش های مختلف است، بر تلاش و اعمال اقدامات لازم برای رفع مشکلات این حوزه تاکید کرد.
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی با اشاره به مشکلات بخش خصوصی ، نیروها و کارگران اظهار امیدواری کرد با هم اندیشی و تعامل حقوق پرسنل بخش خصوصی پرداخت شده و مشکلات آنها نیز برطرف شود.
۹۹۲۹/۱۶۶۲

خبر جدید  عملکرد سوادآموزی استان بالاتر از میانگین کشور


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد