13:27:36 - دوشنبه 24 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک سپه کهگیلویه و بویراحمد ۱۸۱۰ میلیارد ریال وام اشتغال پرداخت کرد
بانک سپه کهگیلویه و بویراحمد ۱۸۱۰ میلیارد ریال وام اشتغال پرداخت کرد
یاسوج- ایرنا- مدیر شعب منطقه کهگیلویه و بویراحمد گفت: این بانک برای حمایت از تولید و اشتغال در استان تا پایان آبان ماه سال جاری یک هزار و ۸۱۰ میلیارد ریال تسهیلات به فعالان بخش‌های مختلف اقتصادی پرداخت کرده است.

مهرعلی برماس روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۲ درصد افزایش یافته است.
وی ادامه داد: بانک سپه در کنار پشتیبانی از واحدهای تولیدی استان کهگیلویه و بویراحمد در حوزه‌های کشاورزی، صنعت و معدن به رفع نیازهای ضروری اقشار مختلف مردم و همچنین راه‌اندازی واحدهای بزرگ تولیدی هم توجه داشته است.
مدیر شعب منطقه کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: کارخانه سیمان مارگون با تسهیلات یک هزار و ۱۰۰ میلیارد ریالی بانک سپه در استان به بهره‌برداری رسیده است.
به گفته برماس تسهیلات ارزی اعطایی بانک سپه به کارخانه سیمان مارگون ۲۲ میلیون یورو بوده است.
برماس با اشاره به توانمندی استان کهگیلویه و بویراحمد در حوزه کشاورزی، افزود: بانک سپه برای استفاده بهینه از ظرفیت‌های استان ۷۰ میلیارد ریال تسهیلات به منظور راه‌اندازی پرورش ماهی و گاوشیری پرداخت کرد.
وی گفت: بانک سپه برای کمک به ارتقای بهداشت و درمان در استان کهگیلویه و بویراحمد ۱۰۰ میلیارد ریال از منابع خود را به بخش احداث بیمارستان و مراکز درمانی در استان اختصاص داد.
برماس افزود: بانک سپه استان برای حمایت از بخش‌های مختلف اقتصادی ،تسهیلاتی بالغ‌بر ۴۷۰ میلیارد ریال در قالب سرمایه در گردش از محل صندوق توسعه ملی و منابع داخلی بانک به بزرگ‌ترین کارخانه روغن‌کشی جنوب کشور پرداخت کرده است.
وی اظهار داشت: این بانک ۳۷۷ فقره تسهیلات، بااعتباری بیش از ۴۰ میلیارد ریال برای بهسازی و نوسازی مسکن روستایی در هشت‌ماهه نخست سال جاری در استان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت کرده است.
برماس افزود: بانک سپه همچنین برای بازسازی و نوسازی و تعمیر اماکن روستایی و شهری خسارت‌دیده ناشی از حوادث قهری (زلزله‌زدگان) در استان کهگیلویه و بویراحمد ۴۳۵ میلیارد ریال از منابع اختصاص داده است.
وی تاکید کرد: مهمترین مشکل متقاضیان دریافت تسهیلات زلزله ارائه ضمانت نامه است که بانک سپه از ضمانت نامه های زنجیره ای را در این باره اجرایی کرده است.
مدیر شعب منطقه کهگیلویه و بویراحمد گفت: بانک سپه درهشت‌ماهه سال جاری، ۸۵ فقره تسهیلات به مبلغ ۵۳ میلیارد ریال برای خرید و احداث مسکن خانواده شهدا و ایثارگران در این استان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت کرده است.
برماس اظهار داشت: بانک سپه برای کمک به اقشار آسیب‌پذیر استان کهگیلویه و بویراحمد ۱۴ میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه به افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی برای ایجاد اشتغال در استان پرداخت کرده است.
برماس در مورد عملکرد بانک سپه در زمینه پرداخت تسهیلات ازدواج اظهار داشت: بانک سپه ۷۳۳ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج به مبلغ بیش از ۱۲۲ میلیارد ریال به متقاضیان واجد شرایط از ابتدای سال جاری تا پایان هشت‌ماهه سال جاری در استان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت کرده است.
مدیر شعب منطقه کهگیلویه و بویراحمد گفت: بانک سپه طی هشت‌ماهه اول سال جاری بیش از ۲۶ میلیارد ریال برای ایجاد مشاغل خانگی و ۱۱ میلیارد ریال برای خوداشتغالی معرفی‌شدگان بنیاد شهید پرداخت کرده است.
برماس یادآور شد: تاکنون ۳۳ میلیارد ریال از بودجه تخصیص‌یافته در اجرای طرح بخشودگی سود و وجه التزام، تبصره ۳۵ قانون اصلاح بودجه ۹۵ کل کشور در شعب بانک سپه منطقه کهگیلویه و بویراحمد تعیین تکلیف شده است.
وی از کاهش ۷ درصدی نسبت مطالبات به‌کل تسهیلات در هشت‌ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه در استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و افزود: با توجه به رشد ۳۲ درصدی اعطای تسهیلات در سال جاری و کاهش این نسبت امیدواریم با تلاش همه کارکنان، بانک سپه به رشد و شکوفایی استان بیشتر کمک کند.
برماس با اشاره به رشد ۱۰ درصدی منابع بانک سپه در استان کهگیلویه و بویراحمد طی هشت‌ماهه نخست امسال در مقایسه با سال قبل گفت: سپرده‌های قرض‌الحسنه جاری بانک در استان در این مدت رشد ۳۸ درصدی داشته است .

خبر جدید  انباشت ثروت شاخص اصلی در فضای کسب و کار است

۹۹۲۹/۶۱۱۰

منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات