۱۹:۱۷:۳۵ - شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ایستادگی سپاه مقابل استکبار جهانی موجب عصبانیت آنها شده است
ایستادگی سپاه مقابل استکبار جهانی موجب عصبانیت آنها شده است
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران گفت:سپاه با درایت و تأکید رهبری با ایستادگی مقابل دشمن و حفظ قدرتمندانه امنیت کشور موجب عصبانیت آنها شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از گچساران، حسین اسماعیلی ظهر امروز در دیدار علیاصغر نوراییاصل فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان گچساران اظهار کرد: سپاه با درایت و تأکید مقام معظم رهبری علاوه بر ایستادگی مقابل دشمن و حفظ قدرتمندانه امنیت کشور برابر نفوذ فرهنگی و اقتصادی بدخواهان و استکبار جهانی ایستاده و این موجب شده تا آنها این نهاد انقلابی را مورد هجمه شدید قرار دهند که بحمدالله تاکنون موفق نبودهاند.

وی تأکید کرد: دشمن با همه ابزارهای خود تلاش میکند تا باورهای مردم را جابهجا کند و آنها را دگرگون کند و میلیاردها دلار خرج میکند تا به این مهم دست یابد؛ ولی پاسداران انقلاب اسلامی که سپاه پاسداران سردمدار آنان بوده با تلاش جهادی مانع نفوذ میشوند و این موجب عصبانیت دشمنان شده است.

فرمانده سپاه ناحیه گچساران نیز گفت: پاسداران خادمان مردم هستند و همواره تلاش میکنند تا در هر نقطهای که نیاز به کمک آنها باشد با همه وجود و امکانات به یاری مردم بشتابند.

علیاصغر نوراییاصل اذعان کرد: دانشگاهها به دلیل ارتباط با جوانان و قشر فرهیخته و طالب علم و دانش، دارای جایگاه خاص و منحصربهفردی است؛ بنابراین مسئولان فرهنگی و اعضای هیئت علمی باید همچون گذشته به ترویج فرهنگ اسلامی با روشهای علمی و کاربردی همت گمارند.

وی درباره تلاشهای سپاه در جنگ نرم، جنگ سخت و مقابله با بلایای طبیعی تصریح کرد: نیروهای این نهاد انقلابی در هر جایی که لازم باشد با همه قوا وارد عمل میشود و با تشکیلات قوی و سازمانیافته به حل مشکلات میپردازد.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۱۰۳/


منبع :: http://ana.ir
تبليغات
بانک پاسارگاد