18:06:07 - یکشنبه 10 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ایجاد ۲۹۴ فرصت شغلی برای مددجویان چرامی
ایجاد ۲۹۴ فرصت شغلی برای مددجویان چرامی
رئیس کمیته امداد چرام گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۲۹۴ طرح اشتغال‌زایی از محل اعتبارات امدادی و بانکی برای مددجویان این نهاد اجرا شده است.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از کمیته امداد امامخمینی کهگیلویه و بویراحمد، عبدالرشید کریمینسب با بیان اینکه ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان زیر پوششاز اساسیترین برنامههای این نهاد است، اظهار کرد: از محل منابع اعتباری کمیته امداد و بانکهای عامل این شهرستان، ۶میلیارد و ۸۷۵ میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان و سایر اقشار نیازمند این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه از محل پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان ۲۹۴ فرصت شغلی ایجاد شده است، افزود: با راهاندازی و بهرهبرداری از اینطرحهابرای ۵۰۰ نفر در شهرستان چرام شغل ایجاد شده است.

رئیس کمیته امداد چراماضافه کرد: طرحهای اشتغال مددجویان در بخشهای دامداری، گاوداری، زنبورداری، خیاطی، گلیمبافی، کشاورزی و طرحهای خدماتی اجرا شده است.

کریمینسببا بیان اینکه برگزاری دورههای آموزشی برای مددجویان یکی از راهکارهای کمیته امداد برای ایجاد اشتغال موفق و پایدار است، توضیح داد: بیش از ۱۵۴ نفر از مددجویان و فرزندان مددجوی این نهاد برای فراگیری و کسب مهارت در دورههای آموزش فنی و حرفهای شرکت کردهاند.

وی با بیان اینکهاکنون ۲ هزار و ۹۸۷ خانوار، زیر پوشش کمیته امداد چرام هستند و از خدمات مختلف این نهاد در سال بهرهمند میشوند، افزود: با توجه به حجم نیازمندیهای مددجویان این نهاد، از همه خیّران و نیکوکاران دعوت میکنیم تا با مشارکت در برنامههای کمیته امداد بهخصوص در آستانهسال نو یاریگر این نهاد در زمینه برآورده کردننیازهای اساسی محرومان وایتام باشند.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۱۷/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  ‌طرح‌های محرومیت‌زدایی بنیاد مستضعفان در شهرستان لنده ‌‌اجرا می‌شود‌
تبليغات
بانک پاسارگاد