3:04:56 - سه‌شنبه 11 فوریه 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اولتیماتوم به کاندیداها و هواداران آنها در کهکیلویه و بویراحمد
اولتیماتوم به کاندیداها و هواداران آنها در کهکیلویه و بویراحمد
ایلنا: رئیس کل دادگستری استان کهکیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون تذکرهای لازم از سوی دستگاه قضایی این استان به عوامل اجرایی، فرمانداری ها، بخشداری ها و رسانه های این…

رئیس کل دادگستری استان کهکیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون تذکرهای لازم از سوی دستگاه قضایی این استان به عوامل اجرایی، فرمانداری ها، بخشداری ها و رسانه های این استان داده شده است. به گزارش ایلنا، حسن نگین تاجی گفت: اقدام های غیرقانونی تهدید کننده سلامت و امنیت انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این استان از سوی داوطلبان یا هواداران آنها با مجازات سنگین دستگاه قضایی مواجه می شود.
 
نگین تاجی افزود: با توجه به نزدیکی ایام تبلیغات انتخابات مجلس یازدهم در کشور و این استان باید داوطلبان و طرفداران آنها در استان بیش از پیش مراقب بروز برخی بداخلاقی های انتخاباتی باشند.
 
وی ادامه داد: دستگاه قضایی کهگیلویه و بویراحمد اجازه نمی دهد که در ایام تبلیغات انتخابات مجلس یازدهم داوطلبان یا هواداران آنها در این استان با راه اندازی کاروان یا نصب بلندگو برای مردم مزاحمت ایجاد کنند.
 
رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ماده ۷۵ قانون انتخابات جرایم را تعیین و میزان مجازات مربوط به آنها را نیز اعلام کرده است.
 
نگین تاجی عنوان کرد: نگاه دستگاه قضایی کهگیلویه و بویراحمد در انتخابات مجلس یازدهم در این استان از نوع پیشگیرانه و در قالب ارشاد، راهنمایی و تذکر به داوطلبان و طرفداران آنهاست.
 
وی ابراز داشت: تاکنون تذکرهای لازم از سوی دستگاه قضایی کهگیلویه و بویراحمد به عوامل اجرایی، فرمانداری ها، بخشداری ها و رسانه های این استان داده شده است.
 
انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی جمعه دوم اسفندماه ۱۳۹۸ برگزار می شود.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  حضور گردشگران خارجی در منطقه شلالدون باشت
0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات