19:19:55 - شنبه 30 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انتشار کلیپ ریزش کوه در حرم بی‌بی حکیمه(س) کذب محض است
انتشار کلیپ ریزش کوه در حرم بی‌بی حکیمه(س) کذب محض است
گروه اجتماعی ــ مدیرکل اوقاف کهگیلویه و بویراحمد ریزش کوه در جاده حرم بی‌بی حکیمه(س) را تکذیب کرد و گفت: از طریق دستگاه قضایی انتشار کلیپی تحت عنوان ریزش کوه در حرم بی‌بی حکیمه را پیگیری می‌کنم.

انتشار کلیپ ریزش کوه در حرم بیبی حکیمه کذب محض است

به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، به نقل از روابط عمومی اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد، کلیپی ۲۰ ثانیهای در فضای مجازی دست به دست میشود که در آن کوه به شکل وحشتناکی ریزش میکند و سودجویان و سوء استفاده کنندگان آن را ریزش کوه در جاده بیبی حکیمه عنوان کردند، در همین خصوص حجتالاسلام سید نورالله جنتیپور اظهار کرد: طبق اطلاعاتی که به دست آوردهام این کلیپ و ریزش کوه مربوط به سه سال پیش در یکی از جادههای شمال کشور است و اصلا ربطی به استان کهگیلویه و بویراحمد و حرم بیبی حکیمه ندارد. افراد مریض و بیکاری در فضای مجازی این کلیپ را تهیه و آن را با عنوان ریزش کوه در بیبی حکیمه منتشر کردند.
وی افزود: از دستگاهها و مراجع قضایی خواستم این موضوع را پیگیری و با عوامل تهیه و انتشار این کلیپ برخورد کنند، انتشار این کلیپ در خصوص رانش زمین در حرم بیبی حکیمه خلاف واقعیت و کذب محض است و چنین چیزی صحت ندارد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: آنطور که شنیدم این تصاویر مربوط به چند سال پیش در شمال کشور است ارتباطی با استان ما ندارد عده ای آمدهاند آن را کپی برداری کردند و نوشتند که ریزش کوه در بیبی حکیمه که چنین چیزی اصلا صحت ندارد و آن را تکذیب میکنم.
حجتالاسلام جنتیپور ادامه داد: افرادی که دست به چنین کارهایی میزنند و در تلاش برای ایجاد رعب و وحشت در بین مردم هستند را به مراجع قضایی میسپارم و از مراجع قضایی خواستم این موضوع را پیگیری کند، این اقدام نشر اکاذیب است.
وی تصریح کرد: ساعت به ساعت حرم بیبی حکیمه را رصد میکنم چنین چیزی وجود ندارد تمام مسائل ریز و درشت حرم را خودم بررسی، مواظبت و مراقبت میکنم و حتی تمام مسئولان این شهرستان از فرماندار گرفته تا هیات امنای حرم، عوامل اجرایی، سپاه و نیروی انتظامی هم وضعیت را رصد میکنند انتشار این کلیپ به نام بیبی حکیمه دروغ محض است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان به شایعهسازان و عوامل تهیه و انتشار این کلیپ توصیه کرد دست از کارهای خلاف اخلاق بردارند.
جنتیپورابراز کرد: نمیدانم بعضیها چه نفعی در این کار میبرند چنین حرکتهایی برای جامعهای که در آن از دین، اخلاق و مذهب دم زده میشود صحیح نیست، این حرکاتهای خلاف اخلاق چه سودی به حال مردم دارد.
وی با بیان اینکه کسانی چنین اقدامات خلاف اخلاقی را انجام میدهند، مریضاند و باید درمان شوند، اضافه کرد: متاسفانه هیچ کنترلی برای فضای مجازی نیست اگر کنترلی وجود دارد متولیان امر با شایعهسازان برخورد کنند تا دیگر کسی جرات نکند احساسات مردم را به بازی بگیرد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: از دستگاههای مربوطه خواهش میکنم فضای مجازی را به حال خود رها نکنند و به فکر مردم و افکار عمومی باشند.انتشار چنین کلیپهایی موجب تشویش اذهان عمومی و کاری خلاف اخلاق است به نظرم چنین کارهایی از انسان عاقل و کسی که ذره ای وجدان دارد به دور است.
انتهای پیام


منبع :: http://yasouj.iqna.ir

خبر جدید  ضرورت برنامه ریزی برای پیشبرد اهداف آموزش و پرورش استان
0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد