2:34:16 - یکشنبه 30 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امضاء تفاهم نامه همکاری بین محیط زیست و منابع طبیعی استان
امضاء تفاهم نامه همکاری بین محیط زیست و منابع طبیعی استان
برای نخستین بار تفاهم نامه همکاری بین ادارات حفاظت محیط زیست و منایع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد به امضاء رسید.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد،مدیرکل حفاظت محیط زیست استان امضاء این تفاهم نامه را نقطه آغازی بر تعامل محیط زیست و منابع طبیعی دانست و گفت: نگاه مثبت به حوزههای مشترک محیط زیست و منابع طبیعی موجب انجام بهتر کارها میشود.
جعفری نژاد با بیان اینکه در زمینه ایجاد و گسترش همکاریها و نیز استفاده از ظرفیتهای مشترک این تفاهم نامه همکاری برای حفاظت و صیانت از عرصههای طبیعی،جنگلی و مراتع استان به امضاء رسیده است افزود:منابع طبیعی و محیط زیست سرمایههای ملی هر کشوری محسوب شده و ضرورت دارد که این سرمایههای برای نسلهای آینده به خوبی حفظ شوند.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان نگاه صرف به زیستگاه یا حیات وحش را زیان آور دانست و اضافه کرد:طبیعت را باید به عنوان یک اکوسیستم به آن نگاه کرده چرا که طبیعت مجزا از حیات وحش و حیات وحش مجزا از طبیعت در علم محیط زیست تعریف نشده و جایگاهی ندارد.
جعفری نژاد گفت:محیط زیست و منابع طبیعی ظرفیتهای مشترک زیادی دارند که بسیج این ظرفیتها موجب انجام بهتر کارها میشود.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان نیز گفت:با همکاری دو مجموعه و با تعین تکلیف عرصههای محیط زیست و منابع طبیعی از سوء استفاده سود جویان ناشی از این خلاءها جلوگیری خواهد شد.
حکمتیان افزود:این تفاهم نامه همکاری دوجانبه طی ۲ نسخه ۳ ماده و ۱۴ بند به امضاء طرفین رسید.
منبع :: http://yasouj.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  دستگیری ۲ توزیع‌کننده چک پول‌های جعلی در یاسوج
تبليغات