1:04:19 - پنج‌شنبه 3 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امضاء از نمایندگان مجلس برای حمایت از ادامه خدمت وزیر بهداشت جمع‌آوری شد
امضاء از نمایندگان مجلس برای حمایت از ادامه خدمت وزیر بهداشت جمع‌آوری شد
رئیس مجمع نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی از جمع‌آوری امضای نمایندگان مجلس برای حمایت از ادامه خدمت سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت خبر داد.

غلام محمد زارعی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج با اشاره به تهیه نامهای از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای حمایت از ادامه فعالیت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اظهار داشت: نمایندگان در این نامه از حسن روحانی رئیس جمهور خواستار ادامه فعالیت سید حسن قاضی زاده هستند.

وی با بیان اینکه تعداد زیادی از نمایندگان این نامه را امضا کردهاند، عنوان کرد: نمایندگان خواستار رفع موانع بودجهای مورد نظر وزیر بهداشت شدهاند تا شرایط برای ادامه خدمت وزیر فراهم شود.

زارعی با بیان اینکه نمایندگان مجلس عموما از عملکرد سید حسن قاضیزاده هاشمی رضایت دارند و از رئیس جمهور خواهان ادامه خدمت وی در وزارت بهداشت هستند، افزود: باید ببینیم دولت در این زمینه چه تصمیمی میگیرد.

وی با بیان اینکه طرح تحول سلامت در زمینه کاهش پرداختی از جیب مردم دستاوردهای خوبی داشته است، ادامه داد: این طرح با هدف افزایش کیفیت خدمات رسانی و همچنین مدیریت هزینههای مرتبط نیاز به اصلاحاتی دارد که باید در دستور کار متولیان امر قرار بگیرد.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  تصادفات در کهگیلویه و بویراحمد 20 مصدوم بر جا گذاشت
تبليغات