13:21:49 - یکشنبه 23 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امدادگران کمیته امداد به دور از نگاه‌های سیاسی به نیازمندان خدمت کنند
امدادگران کمیته امداد به دور از نگاه‌های سیاسی به نیازمندان خدمت کنند
گروه اجتماعی ـ مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه هم‌اکنون بیش از ۴۰ هزار خانوار نیازمند از خدمات حمایتی این نهاد بهره‌مند هستند، گفت: امدادگران به‌ دور از نگاه سیاسی، قومی، قبیله‌ای و طایفه‌ای به نیازمندان خدمت کنند.

به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد روز گذشته، یکم دیماه در دیدار با ائمه جمعه دهدشت، سوق و لنده، اظهار کرد: امدادگران بهدور از نگاه سیاسی، قومی، قبیلهای و طایفهای به نیازمندان خدمت کنند و خدمت صادقانه و بیمنت را سرلوحه کار خود قرار دهند.
وی با اشاره به اینکه هماکنون بیش از ۴۰ هزار خانوار در استان تحت حمایت این نهاد انقلابی است، افزود: شهرستان کهگیلویه بیشترین تحت حمایتیها را دارد و در طرح تبصره ۱۴ هزار خانوار جدید از این شهرستان به چرخه حمایتی کمیته امداد وارد شدند و ما امیدواریم که برای کاهش فشار اقتصادی بر روی این خانوادههای نیازمند خدمات مطلوبی به آنها ارائه دهیم.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه افتخار ما زمانی خواهد بود که خدماتی که ارائه میدهیم اثرگذاری مطلوب داشته باشد، اضافه کرد: وظیفه ما در قبال جامعه بخصوص در شرایط بحرانی اقتصادی که امروزه در جامعه بسیار سنگینتر بوده و در همین زمینه کمیته امداد تصمیم گرفته با تمام توان در کنار محرومان و نیازمندان بایستد.
مبشری وظیفه کمیته امداد در قبال خانوادههای مددجو و فرزندان آنها را بسیار سنگین دانست و عنوان کرد: باید مواظب باشیم تا دانشآموزان از لحاظ فرهنگی آموزشهای لازم را فراگیرند.
وی با اشاره به اینکه رسیدگی به درخواستهای مددجویان اولویت کاری است و همواره مددجو باید به بهترین نحو موردتکریم قرار گیرد، بیان کرد: همکاری نهادهای انقلابی برای دفاع از حقوق محرومان و نیازمندان و بهویژه بحث اشتغال و توانمندسازی خانوادههای نیازمند ضروری است.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد سیاست اصلی کمیته امداد را توانمندسازی خانوادههای تحت حمایت برشمرد و تصریح کرد: با توجه به مشکلات معیشتی به وجود آمده و تحتفشار قرارگرفته اقشار ضعیف با تدابیر لازم تعداد زیادی از خانوادههای نیازمند به چرخه حمایتی واردشدهاند و امیدواریم که بتوانیم خدمات مطلوبی به آنها ارائه دهیم.
انتهای پیام
منبع :: http://yasouj.iqna.ir

خبر جدید  برخورد پراید و ۲۰۶ در کمربندی یاسوج با سه کشته/ پراید در آتش سوخت
0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات