18:51:54 - یکشنبه 14 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اقدام بی شرمانه آمریکا موجب همدلی و اتحاد هرچه بیشتر ملت ایران شد
اقدام بی شرمانه آمریکا موجب همدلی و اتحاد هرچه بیشتر ملت ایران شد
یاسوج- رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: اقدام بی شرمانه آمریکا موجب همدلی و اتحاد هرچه بیشتر ملت ایران شد.

به گزارش خبرنگار مهر، شریف اسلامی ظهر یکشنبه در دیدار با فرمانده سپاه فتح استان، افزود: اقدام رئیس جمهور خبیث آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محکوم است و فعالین حوزه هنری حمایت خود را از این نهاد انقلابی اعلام می‌کنند.

اسلامی تصریح کرد: تروریست خواندن سپاه، ترامپ را در دنیا و حتی آمریکا منزوی کرد تا جایی که مشاورین ارشد اوباما و کاخ سفید نیز این اقدام رئیس جمهور آمریکا را سرزنش کردند.

اسلامی خاطرنشان کرد: اقدام بی شرمانه رئیس جمهور آمریکا موجب اتحاد و همدلی هرچه بیشتر ملت ایران شد و این فضای وحدت و همدلی که می‌تواند به ما در مقابل توطئه‌ها مصونیت ببخشد را باید حفظ کرد.

اسلامی گفت: این همدلی بین همه جریان‌های ذیل نظام جمهوری اسلامی وجود دارد و باید تلاش کنیم که در دام نقشه‌ها و توطئه‌هایی که دشمن برای ما ترسیم می‌کند نیفتیم.

وی افزود: در جریان وقوع سیل در برخی استان‌های کشور دشمنان نظام و انقلاب تلاش کردند که با اختلاف و تفرقه افکنی خدمات دولت و سپاه را جدای از همدیگر و در تقابل با یکدیگر قرار دهند که با هوشیاری به حول و قوه الهی این نقشه آنها نیز با شکست مواجه شد.

اسلامی با اشاره به فعالیت‌های حوزه هنری استان، عنوان داشت: هنرمندان حوزه هنری همچون گذشته ضمن ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و مقاومت با تولید آثار هنری در این زمینه گام برمی دارد و در سالهای گذشته نیز آثاری همچون “کتاب پایی که جا ماند”، کتاب “مقاومت خندقیان” و کتاب”فتاح” تولید و رونمایی شد.

خبر جدید  تلاش برای بهبود فضای کسب و کار/ رفع مشکلات پیمانکاران و کارگران

رئیس حوزه هنری استان، گفت: هنرمندان حوزه هنری استان همچون گذشته با تولید آثار فاخر هنری، نقش مؤثری در ترویج و تبیین فرهنگ ایثار و مقاومت ایفا خواهند کرد.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد نیز در این دیدار ضمن تقدیر از حوزه هنری استان، گفت: سپاه متعلق به مردم است و شانی بالاتر از این نیست.

سرهنگ حمید خرمدل افزود: آنچه باعث شد امریکا بخواهد از روی کینه و حسادت علیه سپاه موضع گیری کند، ناشی از عملکرد مثبت نظام جمهوری اسلامی به ویژه سپاه بوده که در تثبیت موقعیت ایران اسلامی نقش اساسی دارد.

خرمدل اظهار داشت: آمریکایی‌ها چند برنامه مهم از جمله ایجاد داعش، طالبان، القاعده، طرح از نیل تا فرات، طرح خاورمیانه بزرگ و … را داشتند که همگی با شکست مواجه شد و هفت هزار تریلیون هزینه کردند که بر باد رفت و امروز نیز معامله بزرگ قرن را طراحی کرده اند که ناکام می‌ماند.

خرمدل خاطرنشان کرد: یگانه مجموعه‌ای که محکم در مقابل آمریکا ایستاده و نهضت‌های آزادی بخش و مقاومت اسلامی از ان تاسی می‌کند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که از روی عقد و کینه آن را تروریستی خوانده اند.

وی افزود: آمریکا می‌خواهد کشوری که در سازمان ملل متحد دارای صندلی و جایگاه است را به زعم خودش تحقیر کند و البته راه به جایی نخواهد برد.

فرمانده سپاه فتح استان با اشاره به رصد لحظه‌ای دشمنان، گفت: هم اکنون ۸۰ شناور رزمی و پشتیبانی آمریکایی در خلیج فارس حضور دارد که لحظه به لحظه از سوی سپاه رصد می‌شود و اگر جرأت دارند اقدام کنند.

خبر جدید  افزایش مصرف برق در استان

خرمدل تصریح کرد: این موضوعات همگی تبلیغاتی است که اینگونه فکر کرده اند بحث تحریم‌ها و مسائل اقتصادی است و باید با سپاه برخورد کنند و آنها تحت فشار عربستان این کار را کردند که تیرشان به سنگ خورد و موجب انسجام درونی جامعه ما شد…

خرمدل گفت: همه مجموعه‌ها و هر نهادی که آمریکا بخواهد از آن تعریف و حمایت کند باید به خودش شک کند و ما از این اقدام آمریکا علیه سپاه به خود می‌بالیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما نه تنها تروریسیم نیستیم بلکه حامی مستضعفین و علیه مستکبرینیم و از جریان‌های انقلابی و مقاومت حمایت می‌کنیم و تا آخر ایستاده ایم.

کد خبر ۴۵۹۰۸۱۰


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد