به گزارش خبرگزاری برنا؛ علی محمد احمدی در روز پاسدار با حضور در جمع سبز پوشان سپاه فتح استان ضمن تبریک روز پاسدار گفت: دشمنان به دلیل ترس از عظمت و تاثیر گذاری این نظام و انقلاب در جهان و منطقه دنبال منزوی کردن آن هستند ولی خوب میدانند که راه به جایی نخواهند برد.

وی با بیان اینکه سپاه ، نیرویی توانمند،مقتدر و مردمی است ،گفت: سپاه پاسداران در همه عرصه ها پا به پای دولت در جهت توسعه و تعالی کشور گام بر میدارد و از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

احمدی بیان کرد: ما پیش از این در زمینه های مختلف با مجموعه سپاه پاسداران همکاری داشتیم و از این بعد این همکاری بیشتر خواهد شد و همگان بدانند که دولت و سپاه در کنار یکدیگر به مردم خدمت خواهند کرد و خدمتگذار آن ها خواهیم بود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در خصوص اقدام خصمانه دولت امریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی گفت: آمریکا از همان آغاز انقلاب اسلامی، با نظام، انقلاب و سپاه دشمنی داشته زیرا منافع آنها در خطر بوده و این سپاه پاسداران است که در همه برهه ها و عرصه ها در مقابل زیاده خواهی های آنها ایستاده است.

وی تاکید کرد که دشمن غافل از آن بوده که سپاه پاسداران از بطن ملت ایران بوده و مورد لطف آنهاست و جزو فرزندان دلیر این ملت بوده و یکی از استوانه های اصلی نظام جمهوری اسلامی است.

احمدی افزود: دشمنان قطعا بدانند این تصمیمات و اقدامات و حرکت های سخیفی که آنها ایجاد کرده اند، هیچگونه خللی در اراده دولت و ملت ایران به سپاه پاسداران و نیروهای مسلح ایجاد نخواهد کرد، بلکه موج جدید توطئه دشمن زمینه وحدت و انسجام ملی بیشتر خواهد بود و همه نیروهای انقلاب و فرزندان این کشور را در کنار هم برای استقلال و پیشرفت این کشور قرار خواهد داد.

خبر جدید  خدمات سازمان تامین اجتماعی با امنیت و سلامت بیش از نیمی از جمعیت کشور مرتبط است

استاندار کهگیلویه و بویراحمد اقدام سخیف و زشت آمریکا را محکوم کرد و گفت: ایالات متحده که خود پرورش دهنده و حمایت کننده گروههای تروریستی در جهان است و در حقیقت برای خوش خدمتی به رژیم صهیونیستی دست به این اقدام پلید زده است و بطور یقین سودی نخواهد برد .