13:24:02 - دوشنبه 25 ژوئن 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش مهاجرت به شهرها افزایش آسیبهای اجتماعی را به دنبال دارد
افزایش مهاجرت به شهرها افزایش آسیبهای اجتماعی را به دنبال دارد
نستهن مقدم ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: در استان یاسوج بیشترین حجم مهاجرت را دارد و حاشیه نشینی نیز در این شهر افزایش یافته است. شعار سال: شهردار یاسوج گفت: افزایش مهاجرت به شهرها افزایش آسیبهای اجتماعی را به دنبال دارد. نستهن مقدم  ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: در استان یاسوج بیشترین حجم […]

نستهن مقدم ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: در استان یاسوج بیشترین حجم مهاجرت را دارد و حاشیه نشینی نیز در این شهر افزایش یافته است.

شعار سال: شهردار یاسوج گفت: افزایش مهاجرت به شهرها افزایش آسیبهای اجتماعی را به دنبال دارد.

نستهن مقدم  ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: در استان یاسوج بیشترین حجم مهاجرت را دارد و حاشیه نشینی نیز در این شهر افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه حاشیه نشینی موجب افزایش آسیبهای اجتماعی می شود، گفت: موضوع حاشیه نشینی یک مسئله جدی است که باید از زوایای مختلف اجتماعی مورد بررسی قرار بگیرد و در این راستا چاره ای اندیشیده شود.

مقدم اظهار داشت: همه نهادها باید در راستای پیشگیری از آسیبهای اجتماعی تلاش کنند و در این راستا فرهنگسازی و آگاهی بخشی مقدم بر هر کاری است.

وی افزود: ایجاد اشتغال در روستاها و فراهم کردن محیطی با نشاط در روستاها می تواند از مهاجرت روستائیان به شهرها کاسته و علاوه بر رونق اقتصادی در روستاها آسیبهای اجتماعی و شغلهای کاذب را نیز کاهش دهد.

شهردار یاسوج تولید فیلم کوتاه با موضوع آسیبهای اجتماعی را از برنامه های شهرداری در این راستا عنوان کرد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر، تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۷، کدخبر: ۴۳۳۰۲۹۰ ، www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  اجرای ۲۳۰ طرح آب و فاضلاب
تبليغات