خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
18/12/29 01:41
شناسه خبر : 38818

افزایش تخت‌های بیمارستانی تا یک سال آینده در گچساران

تخت‌های بیمارستانی تا یک سال آینده در گچساران به ۴۶۰ تخت افزایش می‌باید. ...

به گزارشخبرگزاری صدا و سیمامرکز کهگیلویه و بویراحمد،نماینده مردم شهرستان های گچساران وباشت در مجلس شورای اسلامی در بازدید از روند پیشرفت بیمارست نرگسی گچساران گفت:در گچساران بیمارستان مادر و کودک حضرت بی بی حکیمه (س) در حال حاضر در حال خدمات رسانی است که در آینده نزدیک بیمارستان های نرگسی و شرکت نفت راه اندازی خواهند شد.
غلامرضا تاجگردون افزود:با راه اندازی بیمارستانهای در دست احداث در گچساران ۱۵۰ تخت بیمارستانی در این شهرستان تا یک سال آینده به ۴۶۰ تخت افزایش پیدا خواهد کرد.
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمانها و تاسیسات دولتی و عمومی کشور نیز گفت: بیمارستان ۱۴۲ تخت نرگسی گچساران حدود ۸۵ درصد پیشرفت کاری دارد و مراحل نهایی شدن راطی میکند.
محمدجعفر علیزاده با بیان اینکه بهره برداری از این بیمارستان بسیاری از نیازهای تخصصی شهرستان گچساران را پاسخ خواهد داد اضافه کرد: بخشهای تخصصی داخلی، جراحی، زنان و زایمان، نوزادان وکودکان، بخش مراقبتهای ویژه با ۱۶ تخت و بخش اورژانس با ۱۳ تخت در این بیمارستان در نظر گرفته شده است.
وی گفت:تا ۲ ماه آینده با کمک وزارت بهداشت و درمان کار تجهیزات این بیمارستان انجام خواهد شد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی دانلود
منبع :: http://yasouj.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  اتصال شهرستان بهمئی به رامهرمز خوزستان