3:31:31 - دوشنبه 29 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش بیکاری در کهگیلویه بزرگ نگران‌کننده است
افزایش بیکاری در کهگیلویه بزرگ نگران‌کننده است
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان کهگیلویه افزایش بیکاران در کهگیلویه بزرگ را نگران کننده دانست و گفت: ۱۸۸ پرونده‌ برای بیمه بیکاری تشکیل شده است.

احمدعلی خادمی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: تعداد بازرسیهای ادواری و موردی از کارگاههای مختلف شهرستان در یکسال گذشته تعداد ۳۵۳ مورد و تعداد حوادث کارگری بررسی شده نیز ۳۳ مورد بوده است.

وی با اشاره به تعداد پروندههای رسیده در خصوص شکایت کارگران از کارفرما در یکسال اخیر عنوان کرد: تعداد ۱۹۱ پرونده در هیئت تشخیص رسیدگی شده و در این خصوص تعداد ۱۹۱ دادنامه صادر شده است.

خادمی ابراز کرد: در یکسال اخیر تعداد ۸۵ مورد دادنامه در هیئت حل و اختلاف شهرستان صادر شده و تعداد آرای سازشی هیئت تشخیص نیز ۱۳ مورد بوده است.

وی با اشاره به تعداد متقاضیان معرفی شده به سازمان تأمین اجتماعی و سازمان فنیوحرفهای در یکسال اخیر ادامه داد: تعداد ۱۰۰ نفر متقاضی به سازمان تأمین اجتماعی و نیز تعداد ۲۰ نفر متقاضی برای گذراندن دورههای آموزشی به سازمان فنیوحرفهای معرفی شده است.

خادمی بیان کرد: تعداد کل مقرری بگیران بیمه بیکاری سطح شهرستان در یکسال اخیر تعداد ۱۱۴ نفر، تعداد اشتغال مجدد ۴۱ نفر و قطع مقرری بیمه بیکاری به دلایل مختلف نیز ۹۱ مورد بوده است.

رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان کهگیلویه بیان کرد: تعداد کل پروندههای تشکیل شده برای بیمه بیکاری ۱۸۸ مورد، تعداد پروندههای بررسیشده ۱۱۴ مورد، تعداد پروندههای موافقتشده ۷۳ مورد و پروندههای مخالفتشده ۱۶ مورد بوده است.

خبر جدید  رفع مشکل معیشت مردم مطالبه رهبری از مسئولان

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد