10:23:45 - شنبه 3 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح و کلنگ‌زنی ۳۵۸ طرح در دهه فجر استان کهگیلویه و بویراحمد
افتتاح و کلنگ‌زنی ۳۵۸ طرح در دهه فجر استان کهگیلویه و بویراحمد
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح و کلنگ‌زنی ۳۵۸ طرح عمرانی و اقتصادی با اعتباری افزون بر ۲۲۷ میلیارد تومان در دهه فجر امسال در مناطق مختلف این استان خبرداد. به گزارش ایلنا از یاسوج،” عزیز فیلی” در برنامه نگاه روز شبکه استانی دنا گفت: ۱۷۰ پروژه از این تعداد پروژه‌ها در حوزه […]

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح و کلنگ‌زنی ۳۵۸ طرح عمرانی و اقتصادی با اعتباری افزون بر ۲۲۷ میلیارد تومان در دهه فجر امسال در مناطق مختلف این استان خبرداد.

به گزارش ایلنا از یاسوج،” عزیز فیلی” در برنامه نگاه روز شبکه استانی دنا گفت: ۱۷۰ پروژه از این تعداد پروژه‌ها در حوزه اقتصادی و ۱۸۸ پروژه عمرانی است.

وی با اشاره به پروژه های افتتاحی و کلنگ زنی دهه فجر امسال در کهگیلویه و بویراحمد، اظهارداشت: این پروژه ها در بخش های بهداشت، درمان، عمران روستایی، کشاورزی، صنعت و معدن، انرژی و آب است.

فیلی در بخش دیگری از سخنان خود به هدف گذاری های لازم برای عملیاتی شدن پروژه اتصال یاسوج به آزاد راه شیراز – اصفهان هم اشاره و خاطرنشان کرد:‌ پروژه های آزادراهی با تکیه بر توان بخش دولتی و تامین اعتبار ۷۰ درصد خصوصی و ۳۰ درصد دولتی محقق می شوند که برنامه ریزی و مطالعات برای تحقق اتصال یاسوج به آزادراه شیراز اصفهان انجام شده است.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه تکمیل پروژه های نیمه تمام استان در سال ۹۷ مورد تاکید است، یادآورشد: باید از تمامی ظرفیت های قانونی برای تحقق توسعه استان به نحو مطلوب استفاده شود.

فیلی، توسعه راه های استان را ضروری دانست و گفت: توسعه و تکمیل جاده های ارتباطی منتهی به مرکز استان نیز عملیاتی خواهد شد.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، بهبود وضعیت مبلمان شهری در مناطق مختلف این استان را از مهمترین نیازهای شهرهای استان دانست و گفت: جانمایی مناسب، بهبود مبلمان و منظر شهری در شهرهای استان ضرورت دارد.

خبر جدید  اولین دوره مسابقات فوتسال جام شهدای رسانه در شهر یاسوج برگزار شد

فیلی افزود: شهرداری ها و شوراهای شهرهای مختلف استان نگاه صحیح و کارشناسی شده برای تحقق نیازهای این بخش را داشته باشند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات