2:04:59 - دوشنبه 24 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اعطای کمک هزینه ازدواج به زوج‌های مددجوی استان
اعطای کمک هزینه ازدواج به زوج‌های مددجوی استان
امسال ۶ میلیارد و ۶۷۸ میلیون تومان کمک هزینه ازدواج به زوج‌های جوان مددجوی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد اعطا شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد،مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گفت:این مبلغ به ۲ هزار و ۸۲۲ زوج جوان زیرپوشش این نهاد داده شد.
قباد مبشری پرداخت کمک هزینه جهیزیه به مددجویان این نهاد را یکی دیگر از برنامههای کمیته امداد استان برشمرد و افزود: از ابتدای امسال تاکنون در این زمینه هزار و ۳۳۶ فقره کمک هزینه جهیزیه با اعتبار چهار میلیارد و ۳۴۶ میلیون تومان به نوعروسان زیر پوشش این نهاد پرداختشده است.
مبشری اعتبار پرداختی برای هدیه به دامادهای مددجو در سال جاری را دو میلیارد و ۱۲۴ میلیون تومان اعلام کرد و گفت:این مبلغ برای هزار و ۴۲۰ داماد تحت حمایت این نهاد هزینه شده است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان به پرداخت کمکهزینه برای ازدواج مجدد زنان اشاره کرد و ادامه داد:در این زمینه نیز ۲۰۷ میلیون تومان برای کمک به ازدواج مجدد ۶۶ نفر از زنان مددجو در سال جاری پرداختشد.
وی هدف از پرداخت این کمک هزینهها را تحکیم بنیان خانواده و جلوگیری از بروز مشکلات و آسیبهای بعدی در زندگی زوجهای جوان و کاهش آمار طلاق برشمرد و افزود:برگزاری کارگاههای آموزشی سبک زندگی اسلامی پیش از ازدواج و ارائه مشاوره در زمینه ازدواج به زوجهای مددجو از دیگر برنامههای کمیته امداد است.
منبع :: http://yasouj.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  پرداخت ۶۷۱ میلیون تومان صدقه توسط مردم استان
تبليغات