12:54:48 - دوشنبه 22 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر می‌کنند
اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر می‌کنند
رئیس اتاق بازرگانی یاسوج گفت: اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با هدف توسعه فضای کسب و کار و اشتغال کهگیلویه و بویراحمد در روزهای پایانی این هفته به این استان سفر می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، جبار کیانی ظهر امروز در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در روزهای پایانی این هفته به دعوت اتاق بازرگانی یاسوج وارد استان میشود، اظهار داشت: رویکرد این سفر توسعه فضای کسب و کار و اشتغال استان است که در این راستا جلسه تلفیقی شورای گفتوگوی دولت و بخش خصوصی و شورای برنامهریزی و توسعه برگزار میشود.

وی افزود: عنوان دستورکار شورای گفتوگوی دولت و بخش خصوصی شعار سال است و شورای برنامهریزی و توسعه استان در راستای کمک به زیرساختها جهت بهبود اشتغال برگزار میشود.

رئیس اتاق بازرگانی یاسوج گفت: در این جلسات باید پروژههایی طرح موضوع شود که هم در اختیار کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی بوده و هم در فضای رونق و کسب و کار استان تاثیرگذار باشد.

کیانی عنوان کرد: در این سفر باید محرومیت تاریخی استان در ارتباط با نابرابری در حوزه فرصتهای سرمایهگذاری طرح موضوع تا ظرفیت بودجه برای برطرف کردن این محرومیتها بهکارگیری شود.

وی ابراز کرد: بیان بندهای تأثیرگذار بودجه در راستای کمک به زیرساختها، بیان کاستیها و ظرفیتهای حوزه سرمایهگذاری و بیان مطالبات در حوزه توسعه بازارهای بدهی دولت از دیگر موضوعاتی است که باید در دستور کار مدیران کل قرار گیرد.

رئیس اتاق بازرگانی یاسوج گفت: رونق تولید موانعی در استان کهگیلویه و بویراحمد داشته و الزاماتی نیز جهت رونق در استان وجود دارد که در چارچوب اختیارات کمیسیون برنامه و بودجه مجلس است و باید طرح موضوع شود.

خبر جدید  رکابزنی گچساران ـ شیراز به مناسبت هفته قلب

رئیس سازمان مدیریت و برنامهریزی کهگیلویه و بویراحمد هم در این نشست گفت: در این جلسات باید ابتدا جایگاه استان در سطح کلان کشور به لحاظ اقتصادی و سهم استان از تولید ناخالص ملی، مالیاتها، منابع بانکی و درآمدهای کشور تبیین و پیشنهادات و مطالبات در این زمینهها مطرح شود.

حسن نوروزی عنوان کرد: در این راستا اداراتکل راه و شهرسازی، آب منطقهای، گردشگری، جهاد کشاورزی، صنعت و معدن و فرودگاه یاسوج نقشههای موجود دستگاههای خود را برای تدوین گزارش نهایی تا پایان امشب در اختیار سازمان مدیریت و برنامهریزی استان قرار دهند.

وی بیان کرد: بودجه استان رشد خوبی در سال ۹۸ داشته و الان وظیفه مدیران کل این است که این موضوع را مطرح کنند که اگر کمکی هم به استان میشود به خاطر ظرفیتها و پتانسیلهای موجود است.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد