19:49:30 - دوشنبه 22 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اعتقاد به منجی وجه مشترک همه ادیان است
اعتقاد به منجی وجه مشترک همه ادیان است
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران گفت: همه ادیان اعتقاد دارند روزی یک منجی می‌آید و جهان را پر از عدل و داد می‌کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از گچساران، حسین اسماعیلی صبح امروز در مراسمبزرگداشت نیمهشعبان و ولادت باسعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) که در دانشگاه آزاد گچساران با حضور جمع کثیری از دانشجویان، اعضای هیئت علمی و کارکنان برگزار شد،نیمه شعبان را روز امید بشریت نامید و بیان کرد: همه ادیان اعتقاد دارند، روزی یک منجی خواهد آمد و جهان را پر از عدل و داد میکند و یک حکومت جهانی آروزی همه پیامبران، فلاسفه، دانشمندان، سیاستمداران و پیروان مذاهب مختلف است.

وی تنها راه علاج مشکلات بشری و تثبیت صلح و جلوگیری از ظلم و خونریزی را تشکیل یک حکومت جهانی مبتنی بر عدالت و برابری دانست و اظهار کرد: اغلب دانشمندان غربی معتقدند همه ملل از هر نژاد و رنگ میتوانند زیر یک پرچم واحد در صلح و برادری، همزیستی مسالمتآمیزی داشته باشند و توأم با آرامش و ایجاد نظم جهانی در کنار هم زندگی کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران با تأکید بر ظهور منجی و برقراری صلح و عدالت در جهان از منظر همه ادیان و نحلههای فکری خاطرنشان کرد: مسلمانان و در رأس آنان شیعیان جهان با تأسی به آیات وحی الهی، روایت و احادیث متقنبا یک نگاه متفاوت،با بصیرت و آگاهی عمیقاعتقاد دارند،حکومت واحد جهانی به اذن پروردگار و تلاش زمینهسازان ظهور شکل میگیرد و بساط ظلم و ستم از بین میرود و ندای حق و حقیقیت در سراسر جهان طنینانداز میشود.

استاد حوزه علمیه خوزستان نیز بهعنوان سخنران ویژه این جشن بیان کرد: تمام سازمانها و مدعیان دروغین جهانشمولی و داعیهداران نظم نوین جهانی شعارهای خود را دادند و شکست بزرگی خوردند و جهان را در یک سرخوردگی عظیم قرار دادند بهنحوی که همه جهان، بازگشت یک عقده رهجویی در خود احساس میکندو در انتظار نجاتدهنده صادق و عدالتگستر است.

خبر جدید  درخشش عکاس هم استانی در جشنواره بین المللی

حجتالاسلام سیدعلی شهابی تصریح کرد: بشریت با وجود همهپیشرفتهای چشمگیری که داشته خود را نشناخته و همواره در حیران و سرگردانی است و بهدنبال منجی میگردد.

وی افزود:قرآن کریم به احیای کره زمین و حکمفرمایی عقل و عدالت امام عصر(عج) تأکید میکند و در روایت ائمههدی علیهمالسلام نیز احادیثفراوانی به ظهور مهدی فاطمه شده است.

به گزارش آنا، در این جشنکه بههمت دفتر فرهنگ اسلامی، روابط عمومی و بسیج دانشجویی این واحد دانشگاهی برگزار شد، علاوه بر سخنرانی معرفتی،مداحی، سرود دبستان پسرانه سما و مسابقه حضوری برگزار و هدایایی نیز به حاضراناعطا شد.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۱۰۳/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد