21:02:22 - سه‌شنبه 12 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اعتبارات کانون پرورش فکری کودکان جوابگوی انتظارات نیست
اعتبارات کانون پرورش فکری کودکان جوابگوی انتظارات نیست
یاسوج- ایرنا- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: اعتبارات کانون پرورش فکری کودکان جوابگوی انتظارات نیست و انتظار می رود که میزان اعتبارات آن از سوی مسئولان اجرایی این استان افزایش یابد.

کبری اخلاقی نیا روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تحقق مطلوب اهداف، برنامه ها و رسالت های این نهاد بدون همراهی، تعامل و مشارکت دیگر دستگاه های اجرایی استان به ویژه نهادهای فرهنگی و اجتماعی امکان پذیر نیست.
وی اظهار داشت: مهارت آموزی قشر کودک و نوجوان در عرصه های فرهنگی، هنری و ادبی جزو اهداف، برنامه ها و رسالت های مهم کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است.
اخلاقی نیا خواستار حمایت مادی و معنوی همه جانبه مسئولان اجرایی و فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این استان شد.
وی افزود: چنین امر مهمی سبب گسترش روزافزون فعالیت های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد در مناطق شهری و روستایی استان می شود.
اخلاقی نیا عنوان کرد: هم اینک ۱۸ مرکز فرهنگی و هنری وابسته به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد در شهرها و روستاهای این استان فعالیت می کنند.
وی ابراز داشت: این تعداد شامل ۱۱ مرکز ثابت، پنج مرکز سیار و ۲ مرکز پستی است.
۷۵۳۵/۶۱۱۰


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  واحد آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق افتتاح شد
تبليغات
بانک پاسارگاد