2:14:45 - سه‌شنبه 1 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اطلاع رسانی دستاورد‌های ۴۰ سالۀ انقلاب توسط مسئولان
اطلاع رسانی دستاورد‌های ۴۰ سالۀ انقلاب توسط مسئولان
مسئولان موظفند دستاورد‌های ۴۰ سالۀ انقلاب را اطلاع‌رسانی کنند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، امام جمعه شهر دهدشت در نشست شورایاطلاع رسانی دستاوردهای ۴۰ سالۀ انقلاب توسط مسئولان اداری شهرستان کهگیلویه با اشاره به جنگ روانی دشمن برای فاصله انداختن میان مسئولان و مردم و تضعیف نظام و باورهای دینی مردم گفت: مدیران و مسئولان بیش از هر کسی باید از انقلاب و نظام اسلامی دفاع کرده و زبان گویای نظام باشند همچنین مسئولان موظفند خدمات و دستاوردهای چهل سالۀ انقلاب را تبیین کنند.

حجتالاسلام سید نصیر حسینی با اشاره به اینکه با پیروزی انقلاب ایران به عزت و استقلال دست یافت افزود: بسیاری از کشورهای دنیا با مشکلات اقتصادی روبرو هستند و در کشور ما مشکلات اقتصادی نباید موجب ناامیدی و یاس مردم از نظام شوند چرا که این خواسته دشمنان و بدخواهان این نظام است .

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی به رغم همه فشارها و تحریم ها پیشرفت های چشمگیری در حوزه های مختلف داشته است گفت: مسئولان موظفند در هر حوزه ای این پیشرفت ها را از طریق رسانه ها به مردم اطلاع رسانی کنند .

امام جمعه شهر دهدشت تصریح کرد: نه تنها مسئولان بلکه کارکنان و کارمندان دولت نیز موظفند دستاوردهای انقلاب اسلامی را برای مردم بازگو کنند .

وی با اشاره به اینکه برخی نقدها دلسوزانه و منصفانه نیست و موجب شادی دشمنان نظام می شود گفت: باید مواظب توطئههای دشمن و جنگ روانی باشیم.

حسینی ادامه داد: برای شکلگیری انقلاب رنجها کشیده شد و سالیان متمادی بعد از آن دشمن برای فروپاشی نظام توطئهها چید اما نظام ما باشکوهتر از دیروز همه سختی ها را پشت سر گذاشت.


منبع :: http://yasouj.iribnews.ir

خبر جدید  درخشش تیم کیک بوکسینگ استان در مسابقات کشوری
0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات