1:33:57 - پنج‌شنبه 21 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اصلاح ساختاروبهبود خروجی فعالیت ها درتحقق اقتصاد مقاومتی موثر است
اصلاح ساختاروبهبود خروجی فعالیت ها درتحقق اقتصاد مقاومتی موثر است
یاسوج- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اصلاح ساختارها و بهبود خروجی فعالیت ها و اقدامات در محورهای مختلف، گام موثری در تحقق اقتصاد مقاومتی محسوب می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، علی محمد احمدی بعد از ظهر چهارشنبه در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان، افزود: اگر با اولویت گذاری صحیح، برنامه ریزی و خروجی محوری گام هایی در راستای بهبود عملکرد ها، تحقق برنامه ها و صرفه جویی در هزینه ها برداشته شود، این موضوع حرکتی موثردر تحقق اقتصاد مقاومتی محسوب می شود.

احمدی اجرا و ارتقایهدفگذاری های اقتصاد مقاومتی توسط دستگاه ها را ضروری دانست و بیان کرد: باید برش های ابلاغی به استان توسط دستگاه ها به شکل مناسبی اجرایی شود.

احمدی به اجرای تعهدات دستگاه ها در محور برنامه های ابلاغی اقتصاد مقاومتی به استان اشاره کرد و گفت: اجرای زمان بندی شده برنامه ها و اولویت بندی مناسب در این محور به تحقق بهتر اهداف کمکمی کند.

احمدی همچنین با اشاره به پروژه های آبرسانی بخش کشاورزی، خاطرنشان کرد: باید با جمع بندی و هدفگذاری مناسب، اقدامات لازم برای تکمیل و در مدار بهره برداری قرار دادن پروژه های این حوزه را داشته باشیم.

وی افزود: افزایش راندمان و بهره وری و حفظ خاک از جمله هدفگذاری های تحقق پروژه های اقتصاد مقاومتی حوزه کشاورزی است.

استاندار با تاکید بر همکاری دستگاه ها برای اجرای پروژه “جی نف”، ابراز داشت: پیگیری لازم برای تهیه موارد مورد نیازدر این محور نیز انجام خواهد شد.

کد خبر ۴۵۴۸۰۹۸


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  فیلترینگ تلگرام ما را به کجا می‌برد
تبليغات
بانک پاسارگاد