12:55:15 - دوشنبه 13 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استقلال اقتصادی مددجویان کمیته امداد در گرو افزایش تولید داخلی
استقلال اقتصادی مددجویان کمیته امداد در گرو افزایش تولید داخلی
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی کهگیلویه و بویراحمد گفت: افزایش تولید به استقلال اقتصادی مددجویان و خروج تدریجی آنان از چرخه حمایتی کمیته امداد کمک می‌کند.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از کمیته امداد امام خمینی کهگیلویه و بویراحمد، قباد مبشری در دیدار بافرجالله راد مدیرکل سازمان فنی و حرفهای کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی به دنبال ایجاد اشتغال پایدار و رونق کسبوکار برای مددجویان زیرپوشش و توانمندسازی محرومان و نیازمندان است.

وی با بیان اینکه اشتغال پایدار نیاز به آموزش دارد و توجه به امر آموزش در خودکفایی و اشتغال پایدار مددجویان تأثیر بسزایی دارد، تصریح کرد: ارائه آموزش فنی و حرفهای، مشاوره و راهنمایی شغلی، معرفی به مراکز کاریابی، اعطای تسهیلات قرضالحسنه اشتغال و نظارت بر اجرای طرحهای خودکفایی از برنامههای اصلی حوزه اشتغال کمیته امداد امام خمینی است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی کهگیلویه و بویراحمد، ترویج و گسترش آموزشهای مهارتی بین مددجویان را یکی از راهکارهای رسیدن به خودکفایی آنان دانست و یادآور شد: برابر با برنامه بودجه ابلاغی سال جاری، هزار و ۴۰۰مددجویاین نهاد با اعتبار ۷ هزار و ۷۹۰ میلیون تومان از آموزشهای مهارتی فنی و حرفهای بهرهمند میشوند.

مبشری، تعداد مددجویان شرکتکننده در دورههای مهارتی سال گذشته را هزار و ۲۲۸ نفر با اعتبار ۶۰۰ میلیون تومان عنوان و بیان کرد: درمجموع سال گذشته ۳ هزار و ۳۸۱مددجویاین نهاد با هزینه ۷۳۸ میلیون تومان از دورههای آموزشی فنی و حرفهای مانند مهارتآموزی، مقدماتی و ترویجی برخوردار شدند و آموزشهای لازم را فراگرفتند.

وی تأکید کرد: آموزشهای مهارتی متناسب با بازار کار در زمینه ایجاد اشتغال و افزایش تولید داخلی از اهمیت ویژهای برخوردار است و به استقلال اقتصادی مددجویان و خروج تدریجی آنان از چرخه حمایتی کمیته امداد کمک میکند.

خبر جدید  دوره آموزشی خبرنگاری در حال برگزاری است

مدیرکل سازمان فنی و حرفهای کهگیلویه و بویراحمد نیز با قدردانی از خدمات کمیته امداد امام خمینی و همکاری درباره آموزش اقشار آسیبپذیر جامعه و مددجویان، گفت: کمیته امداد امام خمینی یکی از دستگاههای ارزشمند در ارائه خدمت به نیازمندان است و سازمان فنی و حرفهای در زمینه ارائه خدمت به جامعه هدف این نهاد از هیچ کوششی دریغ نمیکند.

فرجالله راد با بیان اینکه باید کیفیت خدمات ارائه شده فنی و حرفهای را بالا ببریم، تأکید کرد: آموزشهای فنی و حرفهای باید منجر به اشتغال پایدار شوند.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۲۱/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد