18:22:40 - سه‌شنبه 2 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استقرار بالگرد در روستاها با توجه به پیش‌بینی موج دوم بارش/ در حال کنترل سدها هستیم
استقرار بالگرد در روستاها با توجه به پیش‌بینی موج دوم بارش/ در حال کنترل سدها هستیم
ایلنا: استاندار کهکیلویه و بویراحمد تاکید کرد: طغیان رودخانه‌ها وجود دارد ولی تلاش کرده‌ایم با ایجاد پایداری‌ها مابین موج اول و دوم، امدادرسانی‌ها را به عمل آوریم.

استاندار کهکیلویه و بویراحمد تاکید کرد: طغیان رودخانه‌ها وجود دارد ولی تلاش کرده‌ایم با ایجاد پایداری‌ها مابین موج اول و دوم، امدادرسانی‌ها را به عمل آوریم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علیمحمد احمدی درخصوص آخرین وضعیتسیل در استانکهگیلویه و بویراحمد گفت:نگران بودیم با موج دوم بارشها خسارات بیشتر شود ولی با وجود بارشها خسارات کمتر بود.

وی با بیان اینکه طغیان رودخانهها وجود داشت ولی تلاش کردهایم با ایجاد پایداریها مابین موج اول و دوم، امدادرسانیها را به عمل آوریم، اظهار داشت:موج دوم باعث شد روستاهایی که در موج اول بازگشایی شده بودبر اثر باران مجدد دچار طغیان شوند که با توجه به پیشبینیها چند فروند بالگرد مستقرشده بودند و بلافاصله مواد امدادی مانند پتو، دارو و مواد غذایی ارسال شد.

استاندار کهکیلویه و بویراحمدافزود: همچنین گروههای امدادی و بالگردی مواد خوارکی، امدادی و پوشاکی رابه مناطقی که دسترسی از طریق زمینی فراهم نیست،ارسال کردهاند.

احمدی با اعلام این خبر که سدها پر شده است و در حال کنترل سدها هستیم، گفت:اوضاع تحت کنترل و به سمت بهبود است. باید بعد از این، مسیرها به ویژه مسیرهای روستایی ترمیم شود چراکه در موج اول بارشها، مسیر یاسوج به شیراز قطع شده بود و رانش زمین نیز داشتیم.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  ادارات کهگیلویه و بویراحمد روزهای پنجشنبه تعطیل می‌شوند
تبليغات
بانک پاسارگاد