11:57:59 - سه‌شنبه 21 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار کهگیلویه و بویراحمد: برای برگزاری انتخاباتی سالم و باشکوه تلاش می‌کنم
استاندار کهگیلویه و بویراحمد: برای برگزاری انتخاباتی سالم و باشکوه تلاش می‌کنم
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان سالم برگزار می‌شود، گفت: محور انتخابات قانون است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، علی محمد احمدی در گردهمایی روابط عمومی دستگاههای اجرایی کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: مهربانانه مطالبات و خواسته بحق مردم را به مدیران انعکالس دهید تا الفت و همراهی مردم با مسئولان تقویت شود.

وی با تاکید بر اینکه در دستگاههای اجرایی تکریم ارباب و رجوع باید به جد رعایت شود، عنوان کرد: تحقق اهداف اجرای میز خدمت به عنوان یکی از مطالبات نظام و دولت در ادارات توسط روابط عمومیها پیگیری شود.

احمدی ابراز کرد: مدیران دستگاههای اجرایی مردم را از سرگردانی در طبقات و راهروهای ادارات پرهیز کرده و و مورد احترام قرار دهند و نباید شانی جز نوکری مردم برای خود قائل باشیم.

نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به نیرنگهای دشمن برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی افزود: روابط عمومی ادارات در این شرایط میتواند نقش ویژهای داشته باشند.

احمدی خاطرنشان کرد: موضوع ما با نظام سلطه جنگ نیست آنها وارد جنگ نظامی با ما نخواههند زیرا از وضعیت نظامی ایران اطلاعات کافی دارند و میدانند در این ۴ دهه گذشته آماده بوده، هستیم و خواهیم بود.

وی با بیان اینکه جنگ اقتصادی قطعی بوده و امروز در بدترین جنگ یعنی جنگ ارادهها با دشمن هستیم، تصریح کرد: برخی کشورها دنبال این هستند پای آمریکا را به جنگی که خروجش در دست خودش نیست، بکشانند.

خبر جدید  اعلام قیمت خرید تضمینی کلزا

احمدی با اشاره به اینکه دشمن دنبال ضعیف کردن تاب آوری مردم ما بوده و انبارهای پر ما را خالی نشان میدهد، اظهار داشت: بیدی نیستیم با باد دشمن بجنگیم ولی در مقابل ما ایستاده تا تاب آوری مردم را ضعیف کند و مردم را کف خیابان بیاورد و ما را مجبور به پای میز مذاکره کرده و امتیاز بگیرد.

وی تاکید کرد: دشمن دنبال سست کردن ارادهها در حوزههای مختلف از جمله سیاسی، اقتصادی و اجتماعی است و ما باید تاب آوری مردم را تقویت کنیم زیرا دشمن دنبال این بوده که به وحدت، همدلی و سرمایه اجتماعی ایران اسلامی ضربه وارد کند.

احمدی با اشاره به اینکه ایران اسلامی هر ساله با برگزاری یک انتخابات مردم سالاری دینی به نمایش میگذارد، افزود: فراهم کردن زمینه حضور حداکثری مردم در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و برگزاری انتخاباتی سالم با محوریت قانون در دستور کار است.

انتهای پیام/ن


منبع :: استاندار کهگیلویه و بویراحمد: برای برگزاری انتخاباتی سالم و باشکوه تلاش می‌کنم

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد