9:55:56 - یکشنبه 24 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استانداری کهگیلویه و بویراحمد به تعهداتش برای تامین مسکن نیازمندان عمل کند
استانداری کهگیلویه و بویراحمد به تعهداتش برای تامین مسکن نیازمندان عمل کند
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: استانداری به تعهداتش برای تهیه زمین برای ساخت هزار واحد مسکن شهری و کمک به ساخت پنج هزار و ۴۵۰ مسکن روستایی عمل کند. شعار سال: فرید محبی در نشست با معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: خدمات عمرانی ارائه‌ شده به مددجویان […]

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: استانداری به تعهداتش برای تهیه زمین برای ساخت هزار واحد مسکن شهری و کمک به ساخت پنج هزار و ۴۵۰ مسکن روستایی عمل کند.

شعار سالفرید محبی در نشست با معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: خدمات عمرانی ارائه‌ شده به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) استان در ۸ ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۵ درصد رشد داشته است.

وی با بیان اینکه پیگیری نیازمندی‌های عمرانی و مسکن خانوارهای تحت حمایت یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این نهاد است و فعالیت‌های گسترده‌ای در این رابطه انجام‌ شده استعنوان کرد: از ابتدای امسال تاکنون هزار و ۵۰۰ خدمت عمرانی به مددجویان ارائه‌ شده است.

محبی ابراز کرد: پنج میلیارد و ۷۵ میلیون تومان در زمینه خدمات عمرانی از جمله احداث و خرید مسکن، تعمیرات کلی و جزئی، بهسازی و مقاوم‌سازی مسکن روستایی و انشعابات آب و برق و گاز برای مددجویان این نهاد هزینه شده است.

وی با بیان اینکه طرح نوسازی منازل مسکونی مددجویان در بافت فرسوده گچساران جزواولویت‌های کمیته امداد استبیان کرد: در این رابطه۳۸۰ میلیون تومان برای نوسازی منازل مسکونی مددجویان ساکن این بافت در سال ۹۶ هزینه شد.

محبی با اشاره به اینکه سال گذشته ۵۰۰ میلیون تومان برای ساخت ۲۰ واحد مسکن مددجویی در بافت فرسوده گچساران هزینه شد، یادآور شد: ۱۴۷ خانوار مددجوی تحت حمایت ساکن در بافت فرسوده گچساران واجد شرایط طرح نوسازی هستند که از این تعداد ۱۰۱ خانوار مالک، ۲۴ خانوار مستأجر و ۲۲ خانوار سکونت رایگان دارند.

خبر جدید  فعالیت ۹ پژوهش‌سرای دانش‌آموزی در کهگیلویه و بویراحمد

وی از مزایای اجرای این طرح را خدمات‌رسانی مطلوب و بهینه به ساکنین این محلات بازسازی و نوسازی ساختمان‌ها و اصلاح طول و عرض کوچه‌های این محلات، زیباسازی و بهبود شرایط زندگی آن‌ها بیان کرد.

وی به تفاهم‌نامه بین کمیته امداد این استان با استانداری اشاره کرد و افزود: تهیه زمین برای ساخت هزار واحد مسکن شهری و کمک به ساخت پنج هزار و ۴۵۰ مسکن روستایی از موارد مطرح‌شده در این تفاهم‌نامه بوده که خواهان همکاری هستیم.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد همچنین خواستار همکاری در مورد برطرف کردنمشکل انشعابات مددجویان، عوارض فنی و پروانه ساخت مسکن آن‌ها از طریق شهرداری شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست با بیان اینکه رویکرد کمیته امداد توانمندسازی و تأکید بر خودکفایی و خوداتکایی مددجویان است، گفت: این تفکر، تفکری ارزشمند است و باید همکاری کنیم تا به اهداف برسیم.

عزیز فیلی با اشاره به اینکه مشکلات مسکن کمیته امداد باید در شورای مسکن مطرح شود، افزود: امید است با هماهنگی و همکاری همه دستگاه‌های اجرایی شرایط مناسب‌تری برای خدمات عمرانی ارائه‌شده به مددجویان فراهم شود.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار ۲دی ۹۶، کدمطلب:۱۶۰۸۵۴۳، www.tasnimnews.com

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات