11:17:22 - چهارشنبه 13 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اراده‌ای برای ساماندهی کشتار غیرمجاز دام در کهگیلویه و بویراحمد وجود ندارد
اراده‌ای برای ساماندهی کشتار غیرمجاز دام در کهگیلویه و بویراحمد وجود ندارد
مدیرکل دامپزشکی کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه کشتار غیرمجاز دام تهدید علیه بهداشت عمومی است گفت: اراده‌ای برای ساماندهی این وضعیت وجود ندارد.

عبدالله بهمنش در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در یاسوجاظهار داشت: ماده ۶۸۸ مجازت اسلامی به صراحت اعلام کرده که کشتار غیرمجاز تهدید علیه بهداشت عمومی است و تا دو سال حبس دارد.

وی از تشکیل ۲۳۰ پرونده کشتار غیرمجاز دام خبر داد و افزود: این افراد به دستگاه قضایی معرفی شدند که با برخی برخورد و با برخی دیگر نیز برخورد خاصی صورت نگرفت.

مدیرکل دامپزشکی کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: هر گونه کشتار دام خارج از کشتارگاههای استان را نمیتوانیم از نظر شرعی و بهداشتی تایید کنیم.

بهمنش با اشاره به اینکه طبق بررسیهای انجام شده ۶۰ درصد کشتار دام مورد نیاز مردم این استان به صورت غیرمجاز و خارج از کشتارگاهها انجام میشود، ادامه داد: کشتار غیرمجاز دام در کنار جادههای اصلی این استان دیگر عادی شده است.

وی با اشاره به اینکه کشتارهای غیرمجاز و کنار جادهای در استان به یک معضل تبدیل شده خاطرنشان کرد: این امر غیر از مسائل بهداشتی مشکلاتی را نیز برای سرمایهگذاران کشتارگاههای استان بوجود آورده است.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  رفع مشکلات روستای بره مل لنده در دستور کار مسئولان
تبليغات
بانک پاسارگاد