4:10:41 - دوشنبه 18 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ارائه خدمت به ۳۷۸ سرباز فرزند مددجو در استان
ارائه خدمت به ۳۷۸ سرباز فرزند مددجو در استان
یک مرکز فرهنگی در شهرستان کهگیلویه وقف آستان قدس رضوی شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گفت: خدمات ارائه شده به فرزندان مددجویان این نهاد شامل معافیت سربازی، کاهش تعرفه خدمت سربازی و ارائه خدمت به ۳۷۸ سرباز فرزند مددجو در استانانتقالی به محل سکونت آنها بوده است.
قباد مبشری افزود: در همین زمینه ۸۳ نفر از فرزندان مددجو از خدمت مقدس سربازی معاف، ۱۵ مورد کاهش تعرفه خدمت و ۲۸۵ نفر دیگر هم به نزدیکترین مکان خدمتی محل سکونت خود منتقل شدند.
وی با اشاره به اینکه کمیته امداد بهمنظور توانمندسازی مددجویان خدمات متفاوتی ارائه میدهد افزود: یکی از اقدامات کمیته امداد در این زمینه ارائه تسهیلات سربازی به منظور کمک به امرارمعاش خانوارهای مددجویان زیر پوشش این نهاد است.
مبشری فراهم کردن فرصت اشتغال و ورود فرزندان مددجویان نیازمند به بازار کار و کاهش آسیبهای اجتماعی را از مهمترین اهداف ارائه تسهیلات سربازی برشمرد و بیان کرد: مهمترین گروههای هدف کمیته امداد برای دریافت معافیتهای سربازی، فرزندان پسر خانوارهای زنان سرپرست خانواری بوده که سرپرست مرد فوت کرده باشد و یا والدین آنها از هم طلاق گرفته باشند.
وی با اشاره به اینکه همچنین یکی از فرزندان پسر خانوارهایی که دارای سه دختر و یا بیشتر هستند مشمول معافیت سربازی میشوند اضافه کرد: پس از معافیت فرزند مددجو میتواند از تسهیلات حرفهآموزی و اشتغال برای ورود به بازار کار و کسب درآمد اقدام کند.


منبع :: http://yasouj.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  آغاز طرح تخفیف عوارض صدور پروانه های ساختمانی در یاسوج
تبليغات
بانک پاسارگاد