4:52:39 - دوشنبه 18 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ارائه تسهیلات سربازی به ۳۷۸ فرزند مددجو در کهگیلویه و بویراحمد
ارائه تسهیلات سربازی به ۳۷۸ فرزند مددجو در کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۳۷۸ نفر از فرزندان مددجویان زیر پوشش این نهاد سال جاری از معافیت سربازی بهره‌مند شدند.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از کمیته امداد استان کهگیلویه وبویراحمد، قباد مبشری با بیان اینکه کمیته امداد بهمنظور توانمندسازی مددجویان خدمات متفاوتی ارائه میدهد، گفت: یکی از اقدامات کمیته امداد در این زمینه ارائه تسهیلات سربازی بهمنظور کمک به امرارمعاش خانوارهای مددجویان زیر پوشش است.

وی با بیان اینکهسال جاری ۳۷۸ نفر از فرزندان مددجویان کهگیلویه و بویراحمد از تسهیلات سربازی بهرهمند شدهاند، افزود: در این خصوص ۸۳ نفر از خدمت سربازی معاف، ۱۵ مورد کاهش تعرفه و ۲۸۵ نفر نیز به نزدیکترین مکان خدمتی محل سکونت خود منتقل شدند.

مدیرکل کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد فراهمکردن فرصت اشتغال و کمک به ورود فرزندان پسر مددجویان نیازمند به بازار کار و کاهش آسیبهای اجتماعی را از مهمترین اهداف ارائه تسهیلات سربازی اعلام و بیان کرد: مهمترین گروههای هدف کمیته امداد برای دریافت معافیتهای سربازی، فرزندان پسر زنان سرپرست خانوار است که سرپرست مرد فوت کرده یا والدین از هم طلاق گرفتهاند.

مبشری با بیان اینکه یکی از فرزندان پسر خانوارهای دارای سه دختر و بیشتر نیز مشمول معافیت سربازی میشوند، تصریح کرد: فرزند مددجو پس از معافیت از خدمت سربازی برای ورود به بازار کار و کسب درآمد میتواند از تسهیلات حرفهآموزی و اشتغال کمیته امداد استفاده کند.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۱۰۳/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  جمع آوری بیش از ۳۵۰ میلیون تومان زکات منطقه یک یاسوج
تبليغات
بانک پاسارگاد