21:08:52 - دوشنبه 27 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اخلاص در عمل راه ایستادگی مقابل شیطان است
اخلاص در عمل راه ایستادگی مقابل شیطان است
امام‌جمعه گچساران گفت: اخلاص در عمل باعث می‌شود تا شیطان به افرادی بااخلاص دسترسی نداشته باشد و شکست بخورد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از گچساران، حجتالاسلام امینالله حجازی صبح امروز در جلسه معرفتی کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران اظهار کرد: نعمت شب قدر را بدانیم؛ آیات قرآن بیّن ذات باریتعالی و شیطان را تشریح میکند و میفرماید؛ شیطان برای همه نقشه میکشد و قسم یاد کرده که به جان همه میافتد، جز کسانی که اخلاص دارند.

وی بیان کرد: اخلاص در عمل باعث میشود تا شیطان به چنین افرادی دسترسی نداشته باشد و شکست بخورد؛ بنابراین در شب قدر تلاش کنیم تا یک عمر نجات یابیم و رستگار شویم.

امامجمعه گچساران تزکیه را بر علم مقدم دانست و اظهار کرد: اگر بخواهیم علم را بر تزکیه مقدم کنیم باید به سراغ عالمی برویم که بشود او را تزکیه کرد.

حجازی تصریح کرد: کسی که عاقل باشد و گوش دلش را باز کند و بشنود باید هم خودش را نجات دهد و هم مردم جامعه خودش را؛ بنابراین تا خودت را نجات ندهی، نمیتوانی منجی دیگران شوی.

وی با تأکید بر رسالت سنگین حوزههای علمیه و دانشگاهها بیان کرد: دشمن قسمخوردهای به نام شیطان داریم و نیروهای او از آستین آمریکای جهانخوار و رژیم اشغالگر غاصب بیرون میآیند و هر روز با یک توطئه به جان انسانیت میافتند و میخواهند نسل جوان ما را بگیرند و توطئههای شیطانی خود را به اجرا درآورند.

امامجمعه گچساران افزود: استادان دانشگاه و حوزههای علمیه وظیفه دارند مانع از اسارت جوانان در دست شیاطین زمانه شوند.

حجازی اظهار کرد: در دوران غیبت، رسالت به اهل علم و دانش داده شده تا برای جامعه پدری کنند و بشریت را از مهلکهها نجات دهند و در غیاب پیامبران و امامان با خودسازی و جامعهسازی راههای نفوذ شیاطین را ببندند.

خبر جدید  اجرای برنامه‌های خروجی محور در کاهش آسیبهای اجتماعی ضروریست

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۱۰۳/


منبع :: اخلاص در عمل راه ایستادگی مقابل شیطان است

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات