2:04:56 - دوشنبه 24 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اختصاص تسهیلات ویژه برای باز آفرینی شهری
اختصاص تسهیلات ویژه برای باز آفرینی شهری
تسهیلات ویژه به متقاضیان برای طرح های بازآفرینی شهری پرداخت می‌شود.

به گزارشخبرگزاری صدا و سیمامرکز کهگیلویه و بویراحمد؛ فرماندار بویر احمد؛ در نشست ستاد بازآفرینی شهری گفت: این طرح با هدف ایجاد بستر مورد نیاز برای رفاه مردم در دستور کار قرار گرفت است. کناری از حمایتهای ویژه برای اجرای این طرح خبر داد و افزود: به این منظور ۴۰ میلیون تومان تسهیلات ۹ درصد و ۷۰ میلیون تومان تسهیلات ۱۸ در صد به متقاضیان پرداخت میشود. وی گفت:تسهیلات اختصاص یافته در کوتاهترین زمان ممکن پرداخت میشود و به سپرده گذاری قبلی نیاز ندارد.
کناری با بیان اینکه در این طرح سازههای نو جایگزین بافتهای فرسوده میشود اضافه کرد: متقاضیان همچنین ازتخفیف ۵۰ درصدی هزینههای شهرداری بهرمند میشوند.
فرماندار بویراحمد گفت: ادارات موضف هستند در صورت داشتن زمین یا ساختمان فرسوده ظرف مدت ۴۸ ساعت اظهار نامههای خود را به دبیر خانهی این ستاد ارجاع کنند.
معاون باز آفرینی و مسکن اداره کل راه و شهر سازی استان هم با بیان اینکه رویکرد دولت نوسازی شهری است گفت: این طرح در گچساران با ۷۰ درصد پیشرفت کاری در دست اجرا است.
موسوی ابراز امید واری کرد با تخصیص تسهیلات ویژه وبا مشارکت شهروندان و دستگاههای اداری در یاسوج زمینهی توانمند سازی محلات هدف به زودی آغاز شود.
وی گفت:ساخت هزار و ۵۵۱ واحدی مسکن مهر در یاسوج هدفگذاری شده بود و ظرف ۱۰ روز آینده کارواگذاری ۵۱ واحد باقی مانده در شهرک ولایت آغاز میشود.
شهردار یاسوج هم گفت:همکاری دستگاههای اداری و شهروندان برای آغاز طرح باز آفرینی شهری ضروری است.
مقدم افزود: با اجرای این طرح خطرات احتمالی در بافتهای فرسوده و ناکارآمد و سکونتگاههای غیر رسمی به حداقل میرسد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی دانلود
منبع :: http://yasouj.iribnews.ir

خبر جدید  توسعه ورزش بخش بانوان طی سال ۹۸/ اجرای طرح ملی سنجش ساختار قامتی
0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات