1:03:58 - چهارشنبه 13 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
احتمال ترکیدگی کنتورها و تاسیسات آبی در مناطق سردسیری کهگیلویه و بویراحمد/ کاهش دما تا هشت درجه زیر صفر
احتمال ترکیدگی کنتورها و تاسیسات آبی در مناطق سردسیری کهگیلویه و بویراحمد/ کاهش دما تا هشت درجه زیر صفر
ایلنا: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کهگیلویه و بویراحمد از یخ زدگی کنتورهای آب در شهرها و روستاهای سردسیری این استان خبرداد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کهگیلویه و بویراحمد از یخ زدگی کنتورهای آب در شهرها و روستاهای سردسیری این استان خبرداد.

سیدعلی لدنی نژاد در گفتوگو با خبرنگار ایلنا در یاسوجگفت: در سه روز آینده بهدلیلکاهش شدید دمای هوا شاهد یخزدگی کنتور و تاسیسات آبی منازل و ساختمانها در شهرها و روستاهای سردسیری این استان خواهیم بود.

وی با تاکید بر اینکه مشترکان آب مناطق سردسیری در زمان یخزدگی کنتور آب از آتشزدن و آبجوش ریختن روی کنتور خودداری کنند­، اظهارداشت: روزهای آینده بهطور حتم و براساس گزارشهای سازمان هواشناسی دمای هوا در شهرهای سردسیری استان به شش تا هشت درجه زیر صفر میرسد.

مدیرعامل آبوفاضلاب شهری استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مشترکان آب نسبت به عایق کردن کنتورهای آب خود در این مناطق اقدام کنند، خاطرنشان کرد:گفت: عایق کردن کنتور و تاسیسات آبی بهوسیله پشم شیشه، گونی و الیاف مصنوعی از احتمال یخ زدگی لولهها و تاسیسات جلوگیری میکند. برای جلوگیری از یخ زدگی کنتور و تاسیسات آب باید در فضای بسته و حفاظ مناسب استفاده کرد.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  دوگنبدان میزبان دومین دوره رقابت‌های والیبال در آب
تبليغات
بانک پاسارگاد