13:46:40 - شنبه 9 ژوئن 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرای ۵۰۰ پروژه آب و خاک در کهگیلویه و بویراحمد
اجرای ۵۰۰ پروژه آب و خاک در کهگیلویه و بویراحمد
مدیر آب و خاک و امور فنی و مهندسی جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۵۲۳ میلیارد ریال اعتبارات مصوب جهاد کشاورزی استان بوده است. شعار سال: مدیر آب و خاک و امور فنی و مهندسی جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۵۲۳ میلیارد ریال اعتبارات مصوب جهاد کشاورزی استان بوده است. عبدالعی بهاء الدینی […]

مدیر آب و خاک و امور فنی و مهندسی جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۵۲۳ میلیارد ریال اعتبارات مصوب جهاد کشاورزی استان بوده است.

شعار سال: مدیر آب و خاک و امور فنی و مهندسی جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۵۲۳ میلیارد ریال اعتبارات مصوب جهاد کشاورزی استان بوده است.

عبدالعی بهاء الدینی افزود: در کهگیلویه و بویراحمد بیش از ۵۰۰ پروژه آب و خاک با پیشرفت فیزیکی بالای ۸۰ درصد در دست اجراست.

وی بیان کرد: در سال ۹۶ بالغ بر ۵۲۳ میلیارد ریال اعتبارات مصوب جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد بوده است.

مدیر آب و خاک و امور فنی و مهندسی جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: از این میزان اعتبار ۱۸۰ میلیارد ریال آن تخصیص داده شد و تمام این اعتبارات از محل‌های مختلف و به صورت اسناد خزانه است.

بهاء الدینی عنوان کرد: در شهرستان گچساران پروژه های مهمی اعم از آبرسانی به اراضی کشاورزی بابا کلان از رودخانه زهره، تأمین آب اراضی امام زاده جعفر، طرح توسعه آبیاری دشت لیشترشبکه ۳ و ۴  در دست اجراست.

وی ادامه داد: پروژه تأمین آب۵۸۰ هکتار اراضی کشاورزی بابا کلان با ۲۱۰ میلیارد توسط قرارگاه خاتم الانبیاء با پیشرفت فیزیکی ۴۰ درصدی در دست اجراست.

مدیر آب و خاک و امور فنی و مهندسی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در این پروژه استخر بالا ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی ، تأسیسات آبگیر و ابنیه شامل ایستگاه پمپاژ، ساختمان برق و نگهبانی ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشتند و خط انتقال نیز در حال اجراست.

خبر جدید  معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد

بهاء الدینی بیان کرد: پروژه تأمین آب ۳۵۰۰ هکتار از اراضی دشت امام زاده جعفر در حال اقدام بوده و تاکنون ۳۲۵۰ هکتار از این میزان تکمیل و مابقی نیز با همکاری مردم به زودی تکمیل خواهد شد.

وی افزود: مطالعات و طراحی طرح توسعه آبیاری۱۲۰۰ هکتاراز اراضی  دشت لیشتر شبکه ۳ و ۴ با اعتباری بالغ بر ۲۱۰ میلیارد ریال به اتمام رسیده و به زودی توسط پیمانکاران آغاز خواهد شد.

مدیر آب و خاک و امور فنی و مهندسی جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: از این میزان اعتبار به این پروژه ۱۵۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی آبیاری تحت فشار برای شبکه ۴ و ۶۰ میلیارد ریال نیز به شبکه ۳ اختصاص داده شده است.

بهاء الدینی بیان کرد: در شهرستان باشت پروژه تأمین آب اراضی چالموره و چاه تلخ تکمیل و آبیاری تحت فشار آنها نیز با پیشرفت ۶۰ درصدی در دست اجراست.

وی اضافه کرد: پروژه تأمین آب اراضی غورک این شهرستان نیز فاز اول تأمین آب آن صددرصد تکمیل و فاز ۳ و ۴ شبکه تحت فشار این پروژه نیز با ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی در دست اقدام است. 

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشجویان ایران، تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، کدخبر: ۹۷۰۳۱۹۰۸۱۹۸ ، www.isna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد