10:01:47 - چهارشنبه 18 جولای 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرای ۴۱۷ طرح اشتغالزایی در کمیته امداد استان
اجرای ۴۱۷ طرح اشتغالزایی در کمیته امداد استان
در سه ماهه نخست امسال ۴۱۷ طرح خوداشتغالی برای مددجویان با اعتبار ۷۷ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال اجرا شد. دوره یک روزه با حضور ۶۶ نفر از مددکاران و مشاورین کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان‌های گرمسیری استان با هدف بالا بردن سطح ارتقا دانش مددکاری واجرای ۴۱۷ طرح اشتغالزایی در کمیته امداد استان […]


در سه ماهه نخست امسال ۴۱۷ طرح خوداشتغالی برای مددجویان با اعتبار ۷۷ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال اجرا شد.
دوره یک روزه با حضور ۶۶ نفر از مددکاران و مشاورین کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان‌های گرمسیری استان با هدف بالا بردن سطح ارتقا دانش مددکاری واجرای ۴۱۷ طرح اشتغالزایی در کمیته امداد استان مشاوره در گچساران برگزار شد.
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی ره استان در حاشیه برگزاری این دوره گفت: طی سه ماهه امسال دوره آموزش اشتغال برای ۴۰۸ مددجود برگزار شد.

فرید محبی افزود: همه خدمات فرهنگی اشتغال، مسکن، مشاوره درمان و حمایت از طریق مددکاران این نهاد انجام می‌شود.
وی گفت: در سه ماه نخست امسال یک هزارو ۵۶۳ نفر از زنان سرپرست خانوار و مجریان طرح‌های اشتغالزا با اعتبار پنج میلیارد و ۸۸۰ میلیون ریال بیمه شدند.
محبی پرداخت ۴۳۳ مورد کمک هزینه ازدواج و جهیزیه به زوج‌های جوان با اعتبار ۹ میلیارد ریال، ارایه خدمات فرهنگی ـ. آموزشی به یازده هزار و ۳۲۰ نفر با اعتبار یک میلیارد و یکصد میلیون ریال را از دیگر خدمات کمیته امداد استان به مددجویان برشمرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  خرید و ذخیره‌سازی میوه شب عید از ابتدای مهرماه
تبليغات