2:14:20 - سه‌شنبه 1 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرای مانور اسکان اضطراری، زلزله و ارتفاع در استان
اجرای مانور اسکان اضطراری، زلزله و ارتفاع در استان
مانور اسکان اظطراری، زلزله و ارتفاع در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد،مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در جلسه کارگروه تخصصی امداد و نجات و آموزش همگانی گفت:این مانور منظور بالا بردن سطح آگاهی مردم و توان اجرای مانور اسکان اضطراری، زلزله و ارتفاع در استاندستگاههای عضو کارگروه تخصصی امداد و نجات اجرا میشود.
جهانبین بر هماهنگی و تعامل بیشتر سازمانها با یکدیگر تاکید کرد و افزود:کارگروه تخصصی امداد و نجات و آموزش همگانی یکی از مهمترین کارگروههای وزارت کشور در زمینه خدمات رسانی به آسیب دیدگان حوادث طبیعی، غیر طبیعی و آمادگی هرچه بهتر و منسجم تر در مواجه با بحران و سوانح است.
وی با اشاره به اینکه باید پیش از بحران میان سازمانها هماهنگی ایجاد شود تا در زمان بحران آمادگی کامل برای مقابله وجود داشته باشد اضافه کرد:هر حادثهای که رخ دهد چنانچه به موقع اقدامات لازم انجام نشود به یک بحران تبدیل میشود.
جهانبین ادامه داد:این جلسه به منظور تقویت، تعامل و هماهنگی بین بخشی میان دستگاههای عضو کارگروه امداد و نجات، نحوه امدادرسانی جمعیت هلال احمر و سایر دستگاههای عضو کارگروه درحوادث و بحرانهای چند ماه اخیر استان برای حفظ و تقویت نقاط قوت برگزار شد.


منبع :: http://yasouj.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  تکرار وعده ها؛ تنها خروجی روز خبرنگار در کهگیلویه و بویراحمد/دانش آموزانی که از " آی کیو " غافل شدند
تبليغات