12:15:09 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرای طرح آموزش پیشگیری از مواد مخدر درمراکز سوادآموزی
اجرای طرح آموزش پیشگیری از مواد مخدر درمراکز سوادآموزی
طرح آموزشی پیشگیری از مواد مخدر در ۱۶ مرکزیادگیری محلی کهگیلویه وبویراحمد اجرا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد، دبیر شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد اجرای طرح پیشگیری از مواد مخدر درمراکز یادگیری محلی سوادآموزیمخدر استان در نشست هماهنگی با مسئولان سوادآموزی کهگیلویه وبویراحمد گفت:با تفاهم نامه ایجاد شده این شورا با آموزش وپرورش استان برای کاهش آسیبهای اجتماعی به ویژه مبارزه با مواد مخدر، برنامههای آموزشی در مراکز یادگیری محلی استان اجرا میشود.
سید ناصر رضایی افزود: در این طرح، هر کلاس سوادآموزی به مدت ۲ ساعت آموزشهای لازم در مورد آثار زیانبارمصرف مواد مخدر وراههای پیشگیری از ابتلا به اعتیاد را فرا میگیرند.
وی گفت: در این طرح فعالیتهای درمانی وحمایتهای اجتماعی برای آسیب دیدگان نیز اجرا میشود.
معاون سوادآموزی آموزش وپرورش استان هم گفت: طرح آشنایی سوادآموزان با آثار زیانبار مصرف مواد مخدر و پیشگیری از ابتلا به آن در مرحله نخست در ۱۶ مرکز یادگیری محلی و با پوشش جمعیتی بیش از هزار و ۲۰۰ سوادآموز اجرا میشود.
سیدحمدالله خواهش نیک افزود: این فعالیت در ۲ بخش توانمندسازی وآگاهی بخشی با مشارکت ۱۰ مؤسسه وتشکل مردم نهاد اجرا خواهد شد.
وی گفت: در مراحل بعد و براساس تفاهم نامه این طرح برای کلاسها دوره سوادآموزی نیز اجرا میشود.
معاون سوادآموزی آموزش وپرورش استان اضافه کرد: افراد بی سواد تحت درمان در کمپهای ستاد مبارزه با مواد مخدر استان در فاصله سنی ۱۰ تا ۴۹ سال شناسایی وباسواد میشوند.


منبع :: http://yasouj.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  برگزاری ویژه‌برنامه«واعظ روشنی» در کهگیلویه
تبليغات