13:46:42 - شنبه 3 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آگاهی از امر به معروف و نهی از منکر باعث تقویت دیگر فرایض می‌شود
آگاهی از امر به معروف و نهی از منکر باعث تقویت دیگر فرایض می‌شود
گروه فرهنگی: مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: اگر مردم را نسبت به ضرورت و لزوم امر به معروف و نهی از منکر آگاه سازیم، در واقع باعث احیاء و تقویت دیگر فرایض دینی شده‌ایم. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کهگیویه و بویراحمد، حجت‌الاسلام حمید برازش، مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد روز […]

گروه فرهنگی: مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: اگر مردم را نسبت به ضرورت و لزوم امر به معروف و نهی از منکر آگاه سازیم، در واقع باعث احیاء و تقویت دیگر فرایض دینی شده‌ایم.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کهگیویه و بویراحمد، حجت‌الاسلام حمید برازش، مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد روز گذشته، ۱۳ بهمن‌ماه در دیدار با مدیرکل امور اجتماعی استانداری استان، اظهار کرد: جایگاه امر به معروف و نهی از منکر در مذهب و نقش این واجب الهی در تقویت و اجرای احکام اسلامی ضروری است.
وی افزود: انسان به لحاظ اجتماعی بودن و تاثیرپذیری و تاثیرگزاری در جامعه می‌تواند سرنوشت خود و حتی دیگران را رقم بزند و حتی در سعادت یا شقاوت جامعه نقش ایفا کند به همین علت در معارف دینی به این تکلیف یعنی امر به معروف و نهی از منکر زیاد تاکید و حتی در مواردی برابر همه دیگر فرایض بیان شده است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: اگر امروز می بینیم که در اجتماع ناهنجاری های مختلف زیاد شده و حتی اقشاری از مردم از مذهب رویگردان شده اند، همه نتیجه بی توجهی یا فراموشی فریضه امر به معروف و نهی از منکر است و متاسفانه در این خصوص کوتاهی کرده ایم.
حجت الاسلام برازش تاکید کرد: تقویت و احیای این فریضه باید در دستور کار قرار گیرد و برنامه ها و طرح های فرهنگی که طراحی و ارائه می‌شود باید به این سمت و سو باشد و از همه امکانات و منابع در این راستا استفاده کنیم، زیرا اگر در این خصوص موفقیتی بدست آوریم و مردم را نسبت به ضرورت و لزوم این واجب الهی آگاه سازیم، در واقع باعث احیاء و تقویت دیگر فرایض دینی شده ایم.

خبر جدید  دیدار دانش آموزان استان با علمای حوزه

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات