12:24:49 - دوشنبه 13 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آمریکاوهم پیمانانش جرأت تعرض به نظام جمهوری اسلامی ایران راندارند
آمریکاوهم پیمانانش جرأت تعرض به نظام جمهوری اسلامی ایران راندارند
یاسوج- جانشین فرماندهی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: آمریکا و هم پیمانانش جرأت تعرض به نظام جمهوری اسلامی ایران را ندارند.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ جهانگیر انصاری یکشنبه شب در نشست تعاملی و هم اندیشی سپاه فتح با اصحاب رسانه، افزود: دشمنی که ۱۷۰ پایگاه نظامیش در تیررس موشک‌های انقلاب اسلامی است، اینقدر نابخرد نیست که یک ناو هواپیمابر را در چنگ نیروهای مسلح ما قرار دهد.

انصاری خاطرنشان کرد: دشمن می‌داند که اگر دست از پا خطاکند، امکان جمع آوری اجساد نیروها و بقایای ناوش در خلیج فارس وجود نخواهد داشت.

انصاری گفت: ترامپ در آخرین سخرانی خطاب به مردمش گفت که عربستان یک کشور سرمایه دار است و ما در منطقه برای بالابردن ضریب امنیتی برای عربستان و هم پیمانانش مجبور به فعالیت و استقرار ناوها و پایگاه‌ها هستیم، چراکه آمریکا نیاز به این گاو شیرده (عربستان) دارد.

انصاری تصریح کرد: طی چهار دهه اخیر نیز حضور آمریکایی‌ها به شکل عادی و طبیعی در خلیج فارس وجود داشته است و این حضور به معنای سیاست و تهدید توسط ترامپ نیست.

وی افزود: دشمن می‌داند که در زمین و هوا جرأت حمله به ما را ندارند و در دریا نیز می‌دانند که اگر دست از پا خطا کنند، حتی قابل کفن و دفن نخواهند بود.

جانشین فرماندهی سپاه فتح استان گفت: دشمن نخواهد توانست با نظام ما روبه رو شود و اگر با نظام ما درافتد، ور افتد.

انصاری با اشاره به بخشی از سخنان مقام معظم رهبری پیرامون خبرنگاران اظهار کرد: تقوا، صداقت، عفاف و انصاف نسبت به دیگران لازمه فعالیت‌های خبری است.

انصاری گفت: افکار عمومی باید با مطبوعات هدایت شوند و اگر کسی غیر مسئولانه و خدای ناکرده مغرضانه بخواهد این هدایت را در دست بگیرد، به طور یقین به خطا خواهد رفت، زیرا هیچکس به راننده مست و خواب آلود اجازه رانندگی نمی‌دهد.

خبر جدید  سال گذشته میزان جمع آوری زکات دراستان ۱۰۰ درصدافزایش داشت

انصاری ابراز داشت: نباید فضای جامعه را فضای سو ظن و بدگمانی قرار داد.

انصاری گفت: خبرنگاری را نمی‌توان در جرگه حرفه و شغلش آورد، زیرا رسالتی است که بر عهده خبرنگار است.

جانشین فرماندهی سپاه فتح گفت: خبرنگار باید بتواند مدیریت نیازهای جامعه را با عنوان مطالبات در قبال وظایف و مسئولیت مسئولان پیگیری کند.

انصاری گفت: تهذیب نفس انسان‌های عامل در این عرصه یک ضرورت است تا خبرنگاری برای فرد و یا علیه آن ننویسد.

انصاری تصریح کرد: کسب آگاهی‌های به روز در نظام رسانه‌ای داخلی و بین المللی از وظایف خبرنگاران است.

وی ابراز داشت: ارتباط تنگاتنگ و فعالیت اصحاب رسانه با توسعه، پیشرفت و بهبود وضعیت موجود یک ضرورت است.

انصاری یکی دیگر از وظایف اصحاب رسانه را تببین دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی دانست و گفت: تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در بخش‌های مختلف مورد تاکید است.

انصاری به بخش دیگری از سخنان رهبر معظم انقلاب در رابطه با خبرنگاران اشاره کرد و عنوان داشت: یکی از مهمترین وظایف اصحاب رسانه و خبرنگاران، اطلاع رسانی صادقانه و شفاف است.

جانشین فرماندهی سپاه فتح گفت: رهبر معظم انقلاب می‌فرماید، معتقدم که آزادی قلم و بیان حق مسلم مردم و مطبوعات است و در این نیز تردیدی ندارم و جز اصول مصرحه قانون اساسی است. اگر جامعه مطبوعات آزاد و دارای رشد را از دست بدهد، خیلی چیزهای دیگر را نیز از دست خواهد داد و در حقیقت وجود مطبوعات آزاد، یکی از نشانه‌های رشد یک ملت است، چرا که سبب رشد و آزادی مردم یک جامعه می‌شود.

کد خبر ۴۶۱۵۲۶۳


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  ‌آدامس فروشی که کارآفرین شد + عکس
0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد