1:07:31 - چهارشنبه 26 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آغاز عملیات اجرایی کارخانه لوله های بدون درز بهمئی
آغاز عملیات اجرایی کارخانه لوله های بدون درز بهمئی
با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی و مدیرعامل شرکت نفت و گاز آغاجاری در شهرستان بهمئی کارخانه لوله های بدون درز این شهرستان کلنگ زنی شد .

با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی و مدیرعامل شرکت نفت و گاز آغاجاری در شهرستان بهمئی کارخانه لوله های بدون درز این شهرستان کلنگ زنی شد . به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد علی محمد احمدی، استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این آیین گفت: لوله های این کارخانه برای مصارف صنایع نفت و گاز، پتروشیمی ها و پالایشگاه ها در کشور کاربرد دارد . وی با بیان اینکه، برای این کارخانه سه هزار و ۴۲۰میلیارد ریال هزینه خواهد شد، افزود: سالیانه ۱۰۰هزار تن انواع لوله ۲ تا ۱۲ اینچ در این کارخانه تولیدی می شود . احمدی اظهارکرد: براساس انعقاد قرارداد با سرمایه گذار، این طرح اقتصادی بین ۱۸ تا ۲۴ ماه راه اندازی می شود و یک هزار نفر اشتغال زایی مستقیم و غیرمستقیم خواهد داشت .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه، استان وارد مرحله ای از سازندگی شده است، خاطرنشان کرد: علاوه بر داشتن گام های بزرگی در حوزه های آب، برق، گاز، طرح های عمرانی و زیر بنایی، افزون بر ۱۲هزار میلیارد ریال طرح و پروژه فقط در حوزه راه استان در حال سرمایه گذاری داریم . احمدی تصریح کرد: توجه به مناطق کمتر توسعه یافته و کمتر برخوردار و اشتغالزایی از اولویت های مهم استان قرار گرفته است . وی، داشتن اراده قوی مدیران استان در توجه ویژه به پروژه ها و تسریع در روند اجرای طرح ها را از مهمترین توصیه های خود به آنها اعلام کرد . استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: تسهیل گری برای اشتغال و حمایت از سرمایه گذاران و توجه ویژه به بخش خصوصی در دستور کار مدیران استان قرار گرفته است . احمدی بیان کرد: همه مدیران دستگاه های اجرایی موظفند با اراده قوی و عزمی جدی موانع و مشکلات بر سر راه سرمایه گذاری را برطرف کرده و همه امکانات برای ورود امن سرمایه گذاران را فراهم سازند . وی اظهارکرد: زاگرس رنگین کمانی از ظرفیت ها، داشته ها و پتانسیل هاست و همه ما باید با تمام توان سعی در عمران و آبادانی نقطه به نقطه آن داشته باشیم . استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید به اینکه، همه مدیران همراهی همیشگی و تسهیل گری مداوم  در روند اجرای طرح ها و فراهم نمودن زمینه ورود امن سرمایه گذاران باشند، گفت: سرمایه گذاری مهمترین خواسته برای توسعه و پیشرفت استان باشد . وی از همه بزرگان، معتمدین، ریش سفیدان و سیاسیون در استان خواست با دلسوزی و همراهی برای توسعه و آبادانی هرجه بیشتر کهگیلویه وبویراحمد در کنار مدیران باشند و با تمام توان کمک کنند .

خبر جدید  کشف مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد ۴۲ درصد افزایش یافت

حسنوند، رئیس کمیسون انرژی مجلس شورای اسلامی هم امنیت، آسایش و آرامش خاطر سرمایه گذاران را یک اصل مهم برشمرد و از همه مردم استان بویژه شهرستان بهمئی خواست با همراهی مسئولین سعی در فراهم کردن زمینه برای جلب و جذب سرمایه گذاران کنند . وی از استاندار به جهت حمایت از سرمایه گذاران و تسریع در روند اجرای پروژه ها تقدیر کرد و افزود: ما نمایندگان با هدف کمک به دولت و اجرای درست و به موقع پروژه ها از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نخواهیم کرد . حسنوند اضافه کرد: کمیسیون انرژی نگاه ویژه ای به استان کهگیلویه و بویراحمد دارد و به عنوان یک نقطه مهم و استراتژیک انرژی و نفت و گاز قطعا به آن توجه خواهد داشت. همچنین عدل هاشمی پور، نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی در آئین کلنگ زنی این طرح گفت: برای اجرای این طرح سه هزار و ۴۲۰ میلیارد ریال هزینه می‌شود . وی افزود: این کارخانه توان تولید سالیانه ۱۰۰ هزار تن انواع لوله دو تا ۱۲ اینچ را خواهد داشت . هاشمی پور اضافه کرد: بر اساس پیش بینی‌های انجام شده این طرح اقتصادی پس از ۱۸ تا ۲۴ ماه راه اندازی خواهد شد.
انتهای پیام
منبع :: http://yasouj.isna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات