12:09:22 - یکشنبه 28 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آغاز ساخت مركز بستر درمانی شهرستان لنده
آغاز ساخت مركز بستر درمانی شهرستان لنده
۱۰ مرکز خرید گندم وکلزا در کهگیلویه وبویراحمد آماده خرید تضمینی محصولات کشاورزان است.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد، رئیس بنیاد مستضعفان کشور در آیین آغاز ساخت آغاز ساخت مركز بستر درمانی شهرستان لندهاین مرکز درمانی گفت:بنیاد مستضعفان برای توسعه، رونق وحفظ نهادهای ایجاد شده به مدت ۵ سال در شهرستان لنده خدمت رسانی میکند.
سعیدی کیا با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر محرومیت زدایی روستاهای کشور افزود:بعد از شهرستان قلعه گنج در استان کرمان شهرستانهای لنده و چالدران انتخاب شدند تا با مشارکت خود مردم برای رونق و توسعه این مناطق تلاش شود.
وی با تاکید بر ضرورت توانمند سازی مردم گفت:بنیاد مستضعفان بستر کار و فعالیت را برای مردم مهیا می کند تا بتوانند استعداد، خلاقیت و توانمندیهای خود را بروز دهند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویر احمد نیز در این آئین گفت: طرح بستر درمانی ۱۰ تختخوابی شهرستان لنده با حمایت مالی بنیاد علوی با زیر بنای یک هزار و ۸۰ متر مربع در زمینی به وسعت ۳ هزار متر مربع ساخته میشود.
اورنگ ایلامی با بیان اینکه این مرکز در دو طبقه ساخته میشود، افزود: در این مرکز بستر درمانی، ۴ پزشک متخصص اطفال، زنان، جراح عمومی و با بخشهای زایمان ترکیبی، بستری بزرگسالان و خردسالان، آزمایشگاه، اتاق احیاء، ماما، رادیولوژی، سنوگرافی، دندان پزشکی، بهداشت محیط حرفهای، داروخانه و بخش روانشناسی وجود دارد.
عدل هاشمیپور نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی چرام ولنده در مجلس هم گفت: تامین تجهیزات مورد نیاز این مرکز بعد از افتتاح ساختمان ضروری است و انتظار میرود دانشگاه علوم پزشکی از هم اکنون به فکر این مهم و همچنین تامین نیروی انسانی مورد نیاز باشد.
کریمی نژاد فرماندار شهرستان لنده نیز با اشاره به اینکه سلامت یکی از نیازهای اساسی بشر برای بقاء و ادامه حیات است، گفت: مرکز بستر درمانی یکی از نیازهای اساسی مردم این شهرستان است که از زمان استقرار بنیاد علوی به عنوان بازوی اجرایی بنیاد مستضعفان در شهرستان لنده مورد توجه این بنیاد بوده است.


منبع :: http://yasouj.iribnews.ir

خبر جدید  پل های بشار یاسوج نیاز به ترمیم و بهسازی دارند
0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد