11:38:27 - چهارشنبه 24 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آسانسور‌های ادارات کهگیلویه و بویراحمد استاندارد سازی شود
آسانسور‌های ادارات کهگیلویه و بویراحمد استاندارد سازی شود
مدیرکل استاندارد کهگیلویه و بویراحمد گفت: بسیاری از آسانسور‌های ادارات استان استاندارد لازم را ندارند که انتظار می‌رود در این زمینه تدبیری اندیشیده شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، بهمن رحمتی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در سال گذشته بیش از ۱۰۰ دستگاه آسانسور در ادارات و ساختمانهای شخصی توسط کارشناسان این اداره کل مورد بازرسی قرار گرفت.

وی عنوان کرد: با توجه به بازرسی از آسانسورهای نصب شده در ادارات و ساختمانهای شخصی و دولتی در سطح استان، ۴۵ گواهینامه تایید ایمنی و کیفیت آسانسور توسط این اداره کل صادر شد.

رحمتی ابراز کرد: انجام بازرسیهای آسانسور فقط توسط شرکتهای بازرسی کننده تایید صلاحیت شده از سوی سازمان ملی استاندارد ایران صورت میگیرد و در این خصوص یک شرکت بازرسی در زمینه بازرسی عملکرد آسانسورهای نصب شده در سطج استان فعالیت دارد.

وی با اشاره به اعتبار یک ساله گواهینامه ایمنی و کیفیت آسانسور افزود: آسانسور دستگاهی بوده که به صورت دینامیک در حال کار کردن است بنابر این هر سال باید بازرسی و معاینه فنی شود و گواهینامه تایید ایمنی کیفیت بگیرد.

رحمتی خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت ایمنی کاربران آسانسورها و ارتقای کیفیت آنها کارفرمایان و متقاضیان نصب آسانسور در هنگام انعقاد قرارداد با شرکتهای نصاب آسانسور از دارا بودن پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور این شرکت از سازمان صنعت، معدن و تجارت اطمینان حاصل کنند.

مدیرکل استاندارد کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: در صورت نارضایتی از کیفیت، عملکرد و یا ایمنی آسانسورهای نصب شده پس از صدور تایید این اداره کل مراتب را به صورت مکتوب به اداره کل استاندارد استان اعلام کنند.

خبر جدید  سلامت آب روستایی کهگیلویه و بویراحمد مشکلی ندارد

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد