19:52:19 - چهارشنبه 13 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آزادی بیش از یکهزار زندانی عفو شده در کهگیلویه و بویراحمد
آزادی بیش از یکهزار زندانی عفو شده  در کهگیلویه و بویراحمد
ایلنا: مدیرکل زندان‌های استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: آمار زندانیان بهره مند از عفو مقام معظم رهبری در این استان از یک هزار نفر بیشتر شده است.

مدیرکل زندان‌های استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: آمار زندانیان بهره مند از عفو مقام معظم رهبری در این استان از یک هزار نفر بیشتر شده است.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان کهگیلویه و بویراحمد،اسماعیل جمیاری افزود: بعد از ابلاغ رسمی دستورالعمل عفو اعطایی مقام معظم رهبری به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن با همکاری و همراهی مراجع قضایی استان و تلاش و پیگیری شبانه روزی روسای زندانها و مسئولان اجرای احکام و مددکاران زندانهای استان در زمینه استفاده حداکثری از این فرصت با هدف تعمیم رأفت اسلامی به واجدین شرایط اقدامات بسیار خوبی انجام گرفته است.

وی گفت: به محض وصول دستورالعمل عفو عمومی لیست واجدین شرایط احصاء و مقدمات بهرهمندی مشمولین فراهم شد که خوشبختانه تا کنون یک هزار و ششنفر از این عفو بهره مند شدهاند که از این تعداد، ۶۱۹ نفر آزاد و ۳۸۷ نفر دیگر مشمول تخفیف و تقلیل مجازات قرار گرفته اند.

جمیاری با بیان این نکته که دایره شمول عفو گسترده بوده و امکان افزایش این تعداد وجود دارد، اظهارداشت: تعداد ۲۵ نفر از زندانیان زن مشمول عفو شده که ۹ نفر آنان آزاد و ۱۶ نفر دیگر مجازاتشان کاهش یافته است که امیدواریم با توجه به عدم محدودیت زمانی در مفاد دستورالعمل افراد بیشتری مشمول عفو شده تا در اعیاد رجبیه و نیز سال نو زندانیان آزاد شده در کنار خانواده هایشان طعم و لذت شیرین نعمت آزادی را احساس کنند.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  با هر گونه فعاليت مجازي عليه انقلاب در بهمئي برخود قاطع مي كنيم
تبليغات
بانک پاسارگاد