21:08:59 - دوشنبه 27 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آزادسازی خرمشهر فتح ارزش‌های دفاع مقدس بود
آزادسازی خرمشهر فتح ارزش‌های دفاع مقدس بود
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران گفت: آزادسازی خرمشهر فقط فتح خاک نیست؛ بلکه فتح ارزش‌ها دفاع مقدس است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از گچساران، حسین اسماعیلی صبح امروز در مراسم گرامیداشت حماسه فتح خرمشهر با تأکید بر حرکت در مسیر گام دوم انقلاب اسلامی اظهار کرد: نیروهای مختلف در سپاه، ارتش،بسیج مردمی و همه نهادها باید خود را مهیای قرارگرفتن در مسیر گام دوم انقلاب قرار دهند و با فصلالخطاب قرار دادن فرمایشهای مقام معظم رهبری آماده حرکت بهسوی پیشرفت، بالندگی و قطع وابستگی شوند.

وی اضافه کرد: آزادسازی خرمشهر فقط فتح خاک نیست؛ بلکه فتح ارزشها دفاع مقدس است؛ بنابراین باید این ارزشها را به نسل جوان و بهویژه دانشجویان منتقل کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران، راه نجات واحدهای دانشگاهی را از زیاندهی، کاهش وابستگی به شهریه دانست و توضیح داد: همزمان با جذب حداکثری دانشجو باید تلاش کنیم با حفظ سرمایههای دانشگاه، مقدمات طرحهای کسب درآمدهای غیرشهریهای فراهم شود که این طرحها با تأمین بودجه کافی اجرایی شوند و مشکلات مالی دانشگاه به حداقل برسد.

اسماعیلی تصریح کرد: در این راستا امسال میزبان اجرای کنکور سراسری هستیم تا دانشجویان با مشاهده امکانات کمنظیر دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران جذب شوند و این واحد دانشگاهی را برای تحصیل خود انتخاب کنند.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۲۱/


منبع :: آزادسازی خرمشهر فتح ارزش‌های دفاع مقدس بود

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  اخلاص در عمل راه ایستادگی مقابل شیطان است
تبليغات
بانک پاسارگاد